Kupno domu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Samara_67
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 4:32

Kupno domu

Post autor: Samara_67 »

Planujemy z mężem niedługo kupić dom gdzieś w okolicach Wrocławia. Zastanawiamy się, czy nie skorzystać z pomocy biura doexpert.pl. Może ktoś z was ma jakąś opinię na ich temat?
Awatar użytkownika
Mina1976
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 5:39

Re: Kupno domu

Post autor: Mina1976 »

Ja dzięki pomocy ekspertów z Do-Expert znalazłam swoje wymarzone mieszkanie w Dzierżoniowie. Miałam ich stałe wsparcie w kwestii ubiegania się o kredyt, pomogli mi też znaleźć dobrą firmę budowlaną. Są profesjonalni i solidni.
Awatar użytkownika
tymekfilipek
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2020, 15:21

Re: Kupno domu

Post autor: tymekfilipek »

jeśli już kupicie dom to pomyślcie o ogrodzie. W nim może stanąć palenisko takie jak pokazują tutaj: https://gotowanienapowietrzu.pl/paleniska/ Jest estetyczne więc zdobi ogród i nie niszczy trawnika. WIeczorami zasiadamy przy ogniu i miło spędzamy czas. Świetna sprawa!
Awatar użytkownika
koralowa9
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2020, 13:24

Re: Kupno domu

Post autor: koralowa9 »

Warto pomyśleć nad inwestycjami, by dom stał się w pełni niezależny. Instalacja fotowoltaiczna to niezależność energetyczna i przede wszystkim ogromna oszczędność. Sama posiadam i bardzo polecam
ODPOWIEDZ