malowanie elewacji gdańsk?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

malowanie elewacji gdańsk?

Post autor: mama_kama »

Dziewczyny czy możecie polecić firmę, która wykona mi malowanie elewacji Gdańsk i okolice? Niestety przegapiliśmy sezon remontowy w tym roku, ponieważ byliśmy na przedłużającej się delegacji. Teraz jesteśmy i bardzo zależy nam na tym by jeszcze w tym roku takie malowanie wykonać. Możecie polecić firmę, która podejmie się zlecenia i wykona je szybko i solidnie?
jaręćzek

Re: malowanie elewacji gdańsk?

Post autor: jaręćzek »

Rzeczą fundamentalną jest estetyczny wygląd naszego domu. Czysta i zadbana elewacja sprawie pozytywne wrażenia, jednak aby tak było trzeba o nią dbać i poddawać regularnym pracom konserwacyjnym. Do jednej z takich prac zaliczyć można czyszczenie elewacji. Metoda jest kwestią wtórną i zależną od konkretnego przypadku, gdzie mamy do wyboru ciśnieniowe czyszczenie (wodą, parą wodną), suchym lodem lub piaskowanie. Po zakończeniu całego procesu oczywiście warto utrwalić uzyskany efekt poprzez zastosowanie specjalnych preparatów do impregnacji które pomogą utrzymać wspomniany efekt przez dłuższy czas, bez potrzeby ponownego mycia fasady budynku.
Robbi

Re: malowanie elewacji gdańsk?

Post autor: Robbi »

Warto co jakiś czas odświeżyć elewację, to prawda. Dzięki temu dom będzie lepiej wyglądał. Co do malowania to trzeba wybrac dobrej jakości farbę - to podstawa. My malowaliśmy ostatnio Śnieżką Extra Fasadową - daje matową powłokę, która jest odporna na warunki atmosferyczne, na wilgoć oraz wodę, a przy tym jest to warstwa oddychająca. Idealna do malowania tynków cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych, drewnianych i drewnopochodnych.
a=bethanny

Re: malowanie elewacji gdańsk?

Post autor: a=bethanny »

Jestem ciekawa, jak u was wygląda biala lazienka inspiracje możecie podesłać? Jestem naprawdę w tym kontekście jak najbardziej nie do końca zgrana. Wiecie, chcę coś innego niż wszyscy, a dodatkowo po prostu nie wiem, w co mam iść. I takie błędne koło.
ODPOWIEDZ