Mycie elewacji

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
daria44
Posty: 44
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:47

Mycie elewacji

Post autor: daria44 »

Najczęściej wiosną, gdy wszystko kwitnie pojawiają nam się pomysły na renowację naszego domu. Wiele prac można wykonać od ręki, takich jak drobne prace ogrodowe czy niewielkie prace konserwacyjne. A są prace poważniejsze, które wymagają się chwilę - lub dłużej - zastanowić aby podjąć właściwą droge działania. Do prac które nie są szczególnie skomplikowane można zaliczyć te związane z konserwacją fasady budynku. Dobrze zadbane ściany zewnętrzne świadczą pozytywnie o gospodarzu i przedłużają ich żywotność. Świetnym zabiegiem który wpłynie pozytywnie na wygląd zewnętrznej części nieruchomości jest mycie elewacji. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto nie chce przeprowadzać generalnego remontu i ma w planach przeprowadzić prace mające na celu przedłużenie "żywotności" warstw zewnętrznych ścian. Nie jest to kosztowny proces i potencjalnie jest możliwy do wykonania samodzielnie jeżeli posiadamy w domu odpowiedni sprzęt.
Ryyśka

Re: Mycie elewacji

Post autor: Ryyśka »

O porządek trzeba dbać. To również część wizerunku naszej firmy. Czyszczenie elewacji oraz mycie okien zlecam cyklicznie firmie Pro Clean https://clean-pro.com.pl/mycie-okien-woda-demineralizowana/. Polecił mi ich znajomy, bo w ogóle nie miałam rozeznania w tym temacie. Od jakiegoś czasu bierzemy usługę mycia okien wodą demineralizowaną. Dzięki temu dłużej są czyste, więc jest to bardziej opłacalne.
ODPOWIEDZ