Naprawa klimatyzacji Wrocław

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 21:01

Naprawa klimatyzacji Wrocław

Post autor: Klarysa »

Hej kobietki. Potrzebny mi fachowiec zajmujący się naprawą klimatyzacji z Wrocławia. Szperając w internecie, trafiłam na firmę klima24h.pl. Czy któraś z was ją kojarzy? Chętnie poznałabym opinie na temat tej ekipy.
Awatar użytkownika
Cezaryna_90
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 23:48

Re: Naprawa klimatyzacji Wrocław

Post autor: Cezaryna_90 »

To świetni fachowcy, a inną ich specjalnością jest wentylacja domów mieszkalnych. Można spokojnie polegać na ich wiedzy i doświadczeniu. Sprzedają, montują i serwisują instalacje w zdecydowanie konkurencyjnych cenach.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Naprawa klimatyzacji Wrocław

Post autor: kasiakowa06 »

Klarysa pisze: ↑09 lis 2020, 20:17 Hej kobietki. Potrzebny mi fachowiec zajmujący się naprawą klimatyzacji z Wrocławia. Szperając w internecie, trafiłam na firmę klima24h.pl/ klima24h.pl. Czy któraś z was ją kojarzy? Chętnie poznałabym opinie na temat tej ekipy.
Klimatyzacja i jej naprawa to specjalizacja panów w https://reklim.pl/klimatyzacja-warszawa-wilanow/ - polecam!

Obrazek
Mateusz Garncarczyk

Re: Naprawa klimatyzacji Wrocław

Post autor: Mateusz Garncarczyk »

Jak klimatyzacja Wrocław to tylko firma Pramost. Firma ta oferuje szeroki wybór urządzeń klimatyzacyjnych. Dodatkowo personel firmy zapewni fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Naprawa klimatyzacji Wrocław

Post autor: tormund91 »

Jeśli chodzi o klimatyzatory, wydaje mi się, że firma https://www.climapolska.com.pl/serwis-klimatyzacji/ ma szerokie doświadczenie w tej dziedzinie. Moja znajoma korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona, więc chyba również się do nich zgłoszę, by omówić szczegóły. Mam nadzieję, że zaproponują ciekawe rozwiązania.
ODPOWIEDZ