Nowe meble do ogrodu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Alina1970
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 22:59

Nowe meble do ogrodu

Post autor: Alina1970 »

Hejka:) Potrzebuję wymienić kilka mebli ogrodowych, ale chciałabym je zamówić online, żeby zaoszczędzić nieco na czasie. Jaki możecie mi podrzucić sklep internetowy z tego rodzaju asortymentem?
Awatar użytkownika
Cecylia
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 4:36

Re: Nowe meble do ogrodu

Post autor: Cecylia »

Obowiązkowo zajrzyj do cecil-prudence.com. Mają meble do ogrodu w świetnych cenach, ale jakość też jest niczego sobie. Mam od nich kilka rzeczy w domu i jestem bardzo zadowolona. Super obsługa i szybka realizacja zamówień :)
Pacynką

Re: Nowe meble do ogrodu

Post autor: Pacynką »

Jeśli wymieniasz meble ogrodowe, to zdecydowanie polecam meble bambusowe. Są rewelacyjne :) Sama wymieniałam w ubiegłe lato i teraz już odliczam tygodnie, by znów móc się położyć wygodnie na słoneczku na bambusowej kanapie ;) Poczytaj o korzyściach posiadania takich mebli, na pewno się przekonasz do nich :)
Awatar użytkownika
madziaskowa
Posty: 71
Rejestracja: 10 lis 2019, 10:47

Re: Nowe meble do ogrodu

Post autor: madziaskowa »

Jak do ogrodu, to polecam sklep https://dominova.com.pl/krzesla-do-ogro ... wa-cat-153 skąd sam ostatnio zamówiłam kilka nowych krzeseł. Wykonane z dbałością o detale, ale też i na tyle solidnie, aby te wytrzymały próbę czasu przy zmiennych warunkach atmosferycznych. Design tez mi się podoba.
Kaśka29

Re: Nowe meble do ogrodu

Post autor: Kaśka29 »

Zobacz meble ogrodowe Lene Bjere Są bardzo wygodne i komfortowe, wykonane ze ściśle wyplecionego rattanu. Naprawdę wykonanie pierwsza klasa. Co ciekawe, świetnie sprawdzają się nie tylko w ogrodzie czy na tarasie, ale także super wyglądają w salonie.
Kaśka29

Re: Nowe meble do ogrodu

Post autor: Kaśka29 »

Zobacz meble ogrodowe Lene Bjerre Są bardzo wygodne i komfortowe, wykonane ze ściśle wyplecionego rattanu. Naprawdę wykonanie pierwsza klasa. Co ciekawe, świetnie sprawdzają się nie tylko w ogrodzie czy na tarasie, ale także super wyglądają w salonie.
zepq
Posty: 189
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:31

Re: Nowe meble do ogrodu

Post autor: zepq »

Moja koleżanka ma przepiękne meble ogrodowe ze sklepu https://corciano.pl/ sam teraz myślę nad kupnem jakiś z nich, są bardzo ładne i co najważniejsze solidne, nie musimy martwić się, że po jednym sezonie będą już do wywalenia. Myślę także nad kupnem grilla u nich, z tego co widzę jest bardzo ładny i duży, akurat na moją rodzinę :D
ODPOWIEDZ