Nowoczesny dom z drewna

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:08

Nowoczesny dom z drewna

Post autor: magdap »

Dzień dobry, polecacie sprawdzoną firmę projektową, która zaprojektowałaby nowoczesny dom z drewna?
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 119
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:48

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: pukla123 »

magdap pisze: ↑19 lut 2020, 15:37 Dzień dobry, polecacie sprawdzoną firmę projektową, która zaprojektowałaby nowoczesny dom z drewna?
budowa domu to ważna sprawa, trzeba mieć odpowiedni projekt. Polecam po inspiracje tutaj sięgnąć https://wybieramprojekt.pl/szukam-proje ... zeregowej/ Jest w czym wybierać. Koniecznie odwiedz ten portal a nie bedziesz zalowac
Awatar użytkownika
morena
Posty: 265
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: morena »

Jeśli interesuje was budowa domów w systemie kanadyjskim to sprawdzi się firma Wood-House z Czaplinka http://wood-house.net.pl/pl/ Domy drewniane są ekologiczne i szybkie w budowie a firma ma dobrą technologię i buduje niedrogo, jest terminowa i rzetelna. Kuzynowi wybudowali dom, super się spisali.
Awatar użytkownika
Figa
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2019, 23:55

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: Figa »

Na pewno tu coś znajdziesz https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-domow-drewnianych
Sami kiedyś kupiliśmy w tej pracowni projekt! Do dziś nie żałujemy,a naszym domem cieszymy się już od ponad 3 lat ;)
Awatar użytkownika
daria44
Posty: 44
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:47

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: daria44 »

Zdarza się dość często gdy decydujemy się na firmę która wykonuje usługi budowlane, że ich wachlarz usług obejmuje różne usługi które nie znajdują się w kręgu naszych zainteresowań. Warto przejrzeć stronę internetową danej firmy aby zaznajomić się z ich ofertą. Jeżeli mamy w planach poważną inwestycje jak budowa domu czy rozbudowa domu to musimy znaleźć firmę która wykonuje dokładnie te usługi. Na rynku jest wiele niedużych firm, która zajmują się drobnymi pracami remontowymi i raczej zatrudnienie takiej firmy do większej inwestycji jako jedynego wykonawcy nie jest najszczęśliwszym pomysłem. Nie warto powierzać swojego czasu ani środków dla firmy która będzie się niejako uczyć na naszym zleceniu. Przykładowo budowa fundamentów jest bardzo ważnym etapem w trakcie budowy i wszelkie uchybienia na tym etapie mogą zagrażać przyszłej konstrukcji budynku, co praktycznie po ukończeniu jest niemożliwe do poprawy bez znacznej ingerencji w samą konstrukcję tj. bez ewentualnych częściowych bądź znacznych prac rozbiórkowych. Warto zauważyć również, że modernizacja domu to dobry moment aby upewnić się czy stan naszych instalacji jest satysfakconujący. Bezpieczeństwo płynące z dobrze funkcjonujących instalacji jest gwarancją spokoju. Instalacje elektryczne powinny mieć wykonywane przeglądy w regularnych odstępach czasu mniej więcej co kilkanaście miesięcy, aby mieć spokój, że nie dojdzie do jakiegos zwarcia a w konsekwencji do sytuacji zagrażającej życiu. Nie mniej ważne, aby przejrzeć instalacje sanitarne, dobrze działająca instalacja wodna zapobiega potencjalnym awariom, a nikt z nas nie chce po powrocie z pracy zastać zalanej podłogi, która przecieka do sąsiada, który już na nas czeka... Funkcjonalna klimatyzacja czy sprawnie działająca wentylacja z pewnością pomoże przetrwać uporczywe dni okresu letniego, nie wspominając już o sytuacji gdy np. pracujemy w jakimś pomieszczeniu w którym wydobywają się nieprzyjemne zapachy.
staś

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: staś »

Fakt, faktem w takim drewnianym domu latem może być spory upał, dlatego dobrze, że jest to nowoczesny dom, w którym dopuszczacie możliwość montażu klimatyzacji. Klimatyzacja domu śląsk https://airclean.pl/oferta/klimatyzacja-domu-slask/ tutaj możliwa jest dość ciekawa oferta, która może wam się spodobać.
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: malinka11 »

Każdy pragnie postawić na dom, który najlepiej odda jego duszę i postrzeganie rzeczywistości. Jeśli Ty także szukasz czegoś nowoczesnego, co będzie spełniało oczekiwania pod względem wygody, polecam serdecznie https://www.wirtualnemedia.pl/centrum-p ... mfy-polska gdzie znajdziesz trafne informacje na temat rynku smart home w Polsce.
ODPOWIEDZ