okna do domu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Pimpuś

okna do domu

Post autor: Pimpuś »

Witajcie. Właśnie nadszedł ten moment w którym to musimy zamówić okna do naszego domu. Więc zaczęliśmy sprawdzać jaka firma ma najlepsze opinie. I tak też trafiliśmy na firmę Drutex S.A. Jest to firma bardzo znana i ceniona od lat, także z nimi mamy gwarancję jakości i trwałości takich okien. Także my na pewno znacznie bliżej zapoznamy się z ich ofertą bo warto.
kamiś995

Re: okna do domu

Post autor: kamiś995 »

Zdecydowaliśmy się jednak na okna aluminiowe https://www.framex.pl/kategorie-produkt ... luminiowe/ tak nam doradzono i jesteśmy zadowoleni z wyboru. Okna są bardzo solidne, a przy tym estetyczne, więc to mnie cieszy. Coraz częściej ludzie wybierają najciekawsze rozwiązania, z tego względu, że zaczynają mieć świadomość tego, co jest dobre, a co nie. W przypadku okien na jakość trzeba stawiać, bo moim zdaniem jest ona tutaj bardzo kluczowa. Dzięki temu okna będą inwestycją na lata. Korzystajcie i sprawdzajcie!
Ronia

Re: okna do domu

Post autor: Ronia »

My mamy okna plastikowe i moim zdaniem to dobry wybór. Zdecydowaliśmy się na okna firmy Jezierski - https://jezierski.com.pl/, bo to znana firma firma, która od lat jest czołowy producent okien pcv w segmencie premium (czyli o szerokości skrzydła większej niż 72 mm) i będąca członkiem Schüco Premium Partner. Ich okna świetnie wyglądają oraz mają doskonałe parametry jeśli chodzi o izolację termiczną. Firma ma w ofercie duży wybór rożnych kolorów, wzorów i modeli okien.
suter

Re: okna do domu

Post autor: suter »

Moim zdaniem firma Drutex oferuje najlepsze rozwiązania, sprawdzone oferty i dobre ceny. Znam kilka osób, które mają okna tej firmy i są bardzo zadowoleni. Ja jestem zdania, że przede wszystkim zawsze trzeba stawiać na jakość, no i doświadczenie firmy też jest ważne. A ta firma doświadczenie posiada spore.
Gość

Re: okna do domu

Post autor: Gość »

Jeśli macie już wybrane do domu okna drewniane albo już nawet je zamontowane to ja ten https://okna.waw.pl/poradnik/okna-plast ... onserwowac artykuł wam polecam. Piszą w nim jak zajmować się oknami drewnianymi, jak je konserwować co jest ważne.
ODPOWIEDZ