Opinie o firmie

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Leila
Posty: 18
Rejestracja: 10 cze 2020, 2:13

Opinie o firmie

Post autor: Leila »

Ech, ale się u mnie porobiło. Niezbyt fajne przygody i okazuje się że już nie mam ani oszczędności, ani nastroju na cokolwiek. Potrzebuję trochę kasy. Słyszałam dobre opinie o Wonga - ma ktoś doświadczania z tą firmą? Rzeczywiście można im zaufać? Chciałabym niewielką ale szybką i pewną pożyczkę. Doradzicie coś?
adżela

Re: Opinie o firmie

Post autor: adżela »

Nie mogę wam powiedzieć, do kogo macie iść pożyczać pieniądze. Źle bym się z tym czuła, zwłaszcza że tak naprawdę nie znam się na tym problemie. Ja, jeśli pożyczam, to z pośrednikiem tego https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... azowiecki/ pokroju. Dla pewności. Może i wy tego spróbujecie właśnie?
oewonga_pożyczki

Re: Opinie o firmie

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Rozumiem Cię, każdemu zdarzają się trudne chwile. Jeśli interesuje Cię pożyczka w sprawdzonej firmie, to chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Zaletą wzięcia pożyczki w Wonga jest również szybkość procesu weryfikacji i wypłaty pieniędzy. Cały proces przebiega online, a o przyznaniu pożyczki możesz dowiedzieć się nawet w ciągu 5 minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, pieniądze natychmiast przelejemy na Twoje konto. Może to być jednak ograniczone godzinami pracy banków. W nielicznych przypadkach prosimy naszych Klientów o dosłanie drogą mailową dokumentów potwierdzających dochód. Ich analiza trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
ODPOWIEDZ