owocowe krzewy

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Nadgorli
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 13:29

Re: owocowe krzewy

Post autor: Nadgorli »

Warto poczytać jakieś blogi lub artykuły na ten temat. Dużo w taki sposób można się dowiedzieć pod tym kątem.
Żyjemy w świecie, w którym paranoja jest oznaką zdrowia...
Awatar użytkownika
luckystar
Posty: 80
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:02

Re: owocowe krzewy

Post autor: luckystar »

ja tez u siebie chcialam cos takiego, a ze dopiero skonczylismy sie budowac, to ogrod moglismy zaaranzowac od podstaw, zalezalo nam zeby by funkcjonalny, ale zeby bylo tez duzo kwiatow i krzewow, znajomi nam polecili firme Gardenon, zajmuja sie projektowaniem przestrzeni w ogrodzie, powiem wam, ze rewelacja, sama w zyciu bym tego lepiej nie wymyslila, ogrod jak z moich marzen, zawsze tak wlasnie wygladal w moich wizjach, to wszystko dzieki Pani Magdzie :) ma mega wyobraznie i super gust
Awatar użytkownika
GroM11991
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2019, 17:33

Re: owocowe krzewy

Post autor: GroM11991 »

Wygląda to na wartościową i solidną ofertę. Dzięki wielkie za takie coś.
Oczywiście obojgu nam pozostały wspomnienia, ale przekonałem się, że wspomnienia potrafią być ogromnie żywe
Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:50

Re: owocowe krzewy

Post autor: Przemek »

Dobrze, że wrzuciłeś tu taką ofertę. Pewnie niejeden forumowicz skorzysta z tego.
Nie mogę teraz myśleć. Pomyślę o tym później, kiedy będzie mi łatwiej, kiedy nie będę widziała jego oczu.
Awatar użytkownika
luckystar
Posty: 80
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:02

Re: owocowe krzewy

Post autor: luckystar »

my dopiero projektujemy nasz ogrod, tzn nie my- firma Gardenon, ale zalezy nam, zeby bylo duzo roslinnosci :) zawsze mi sie taki ogrod marzyl :) to swietna firma wiec jestem pewna ze spelnia nasze oczekiwania z nawiązką
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: owocowe krzewy

Post autor: greska21 »

Ostatnio czytałam ciekawy artykuł o owocowych drzewkach mini na https://www.greengallery.pl/ . Odmiany od razu były podane, trochę też o zabezpieczeniu takich drzewek na zimę. Bardzo fajny ten blog, muszę tam częściej zaglądać. Dużo takich różnych porad można tam znaleźć.
Awatar użytkownika
senna
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:44

Re: owocowe krzewy

Post autor: senna »

Ja strasznie żałuję, że nie można jagód acai w naszym kraju hodować, a jedynie ściągać zza granicy. Jak pisze autorka tego artykułu, opinii https://opinie-konsumentow.pl/jagody-ac ... uleczkach/ , są one niesamowicie zdrowe i mogą mieć zbawienny wpływ na zdrowie każdego człowieka. Smak też niezapomniany, jest więc czym się cieszyć..
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 46
Rejestracja: 22 cze 2019, 23:31

Re: owocowe krzewy

Post autor: Marysia_89 »

Ja wiele informacji na temat dbania o rośliny znalazłam na stronie firmy Agrecol.
W tym roku urządzam swój pierwszy ogród i muszę przyznać, że jestem jak na razie bardzo zadowolona z efektów, mimo że nigdy wcześniej niczego nie sadziłam poza kiełkami w kiełkownicy co nie wymagało ode mnie żadnego wysiłku :)
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 296
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: owocowe krzewy

Post autor: bezden »

Ja przyznam, że bardzo interesuje mnie w tym roku instalacja systemu http://kraina-zieleni.pl/oferta/systemy ... ia-ogrodu/ który będzie automatycznie nawadniał mój ogród. W tamtym roku już mieilśmy sie na to zdecydowac, ale w sumie nie bylo ani czasu ani pieniedzy jednak w tym roku mam nadzieje, ze wszystko dojdzie do skutku. Swoją drogą znacie tą firmę?
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: owocowe krzewy

Post autor: tormund91 »

Myślę, że do pracy w ogrodzie z pewnością przydadzą wam się jakieś narzędzia. Ostatnio kolega pokazał mi ciekawa stronę : https://www.narzedziak24.pl/katownik-178x180mm.html na której można zakupić wiele potrzebnych rzeczy, które na pewno ułatwią wam pracę.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: owocowe krzewy

Post autor: lenka77 »

Borówka amerykańska, porzeczki, maliny, agrest, winogrona i wiele innych - ale te wymienione to dla mnei podstawa
ODPOWIEDZ