Pluskwy w domu!

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
kleo
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:41

Pluskwy w domu!

Post autor: kleo »

Dziewczyny! Nie wiem jakim cudem, ale mamy pluskwy w domu. Muszę szybko coś z tym zrobić. Miałyście może podobne przeżycia? Szukam rad, które pomogą mi się pozbyć tego ustrojstwa raz na zawsze! W sklepie https://www.protect-garden.pl/pluskwa-domowa-6812 znalazłam specjalne środki na pluskwy. Coś takiego powinno pomóc? Gdzie to aplikować? Będę wdzięczna za każdą radę.
Awatar użytkownika
antol
Posty: 136
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:59

Re: Pluskwy w domu!

Post autor: antol »

Problem z pluskwami to najgorsze co może być, ale na szczęście są teraz firmy takie jak ta https://bios.net.pl/ które w kilka godzin potrafią wybić te robaki.
dłf

Re: Pluskwy w domu!

Post autor: dłf »

Próbowałam takich środków i nic z tego, one wracały znowu i znowu. W końcu się poddałam i zaprzestałam samotnej walki, zamiast tego zatrudniłam firmę Fumigacja Leader: Dezynsekcja i deratyzacja https://www.e-leader.pl/dezynsekcja z Lubania, która wykonała kompleksową dezynsekcję i dezynfekcję. Całkowicie pozbyliśmy się problemu, pluskwy zniknęły na dobre. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak ta firma pracowała, z ich stawek cenowych, itp., polecam gorąco.
Bakłażan

Re: Pluskwy w domu!

Post autor: Bakłażan »

Niestety, ale takie sytuacje faktycznie się zdarzają. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście podeszli do tego tematu na poważnie i jak najszybciej postarali się zwalczyć te pluskwy. Na stronie https://lekarzebezkolejki.pl/blog/plusk ... byc/w-1957 znajdziecie więcej informacji na ten temat, więc śmiało tam zaglądajcie.
ODPOWIEDZ