płytki

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
kik
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2020, 9:41

płytki

Post autor: kik »

Czy znacie może w okolicach Czerwionki Leszczyny dobry salon z płytkami ceramicznymi? buduje dom i zapragnąłem położyć je na ściany w kilku pomieszczeniach.
Awatar użytkownika
otto
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2020, 21:33

Re: płytki

Post autor: otto »

Blisko Czerwionki masz Rybnik, a w dzielnicy jaką są Jejkowice znajduje się salon jakim jest https://cerdesign.pl/ posiadają kilkanaście rodzaji płytek ceramicznych jak np Keraben Czy Venis w stylu Hiszpańskim za nie wielkie pieniądze. Po za tym na magazynach mają duże stany więc na pewno dostaniesz od reki potrzebne rzeczy.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 73
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:14

Re: płytki

Post autor: coco »

No niestety, nie znam, ale w sumie to chciałabym o coś zapytać, skoro o wyposażaniu wnętrz temat jest. Jak wam odpowiadają takie panele kamienne https://klink.pl/kamien-naturalny/panele-kamienne/ ? Czy chcielibyście je mieć w swoich domach? A może jednak wierzycie tylko płytkom? Ciekawi mnie wasze zdanie, dlatego chętnie bym się wywiedziała, jeśli można prosić.
Awatar użytkownika
Moska90
Posty: 118
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:30

Re: płytki

Post autor: Moska90 »

Grunt to podejść do tematu w sposób zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Faktycznie możecie wykorzystać najróżniejsze płytki, dlatego tez powinniście dobrze zastanowić się nad tym, co będzie dla Was najkorzystniejszym wyborem. Na przykładzie chociażby płytek od Tubądzin fajnie widać, gdzie kupować jakościowe materiały.
ODPOWIEDZ