Porządny materac do łóżka

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
dżamila
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 10:52

Porządny materac do łóżka

Post autor: dżamila »

Skąd polecacie zamówić dobrej jakości materac do łóżka? Kilka osób z innego forum polecało mi firmę Alvare. Może ktoś z was ich zna? Też sądzicie, że ich materace są warte uwagi?
Awatar użytkownika
Anita1991
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 17:33

Re: Porządny materac do łóżka

Post autor: Anita1991 »

Najlepszy producent materacy, zdecydowanie! U mnie najlepiej sprawdzają się ich materace miękkie, bo na twardych trudno mi zasnąć. W każdym razie zarówno cena, jak i jakość są rewelacyjne. Będziesz zadowolona z zakupu.
pałeczka78

Re: Porządny materac do łóżka

Post autor: pałeczka78 »

wiesz co ja jak zamawialam dla corki materac 160/80 od firmy Fiki Miki to znalazlam rowniez taki lateksowy pelnowymiarowy do swojej sypialni. Naprawde dobrze sie na nich spi, maja sciagane pokrowce wiec rowniez bez problemu mozna utrzymac je w czystosci :)
Andżela

Re: Porządny materac do łóżka

Post autor: Andżela »

Jak dla mnie rewelacyjne są te termoelastyczne. Swój akurat zamówiłam z sovea. Kręgosłup zdecydowanie na nim odpoczywa, fajnie układa się pod ciałem- po prostu jest wygodny i przepuszcza powietrze. No i przy okazji skorzystałam bo trafiłam na darmową dostawę;)
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Porządny materac do łóżka

Post autor: Hanka »

Jeśli zastanawiacie się właśnie nad wyborem odpowiedniego materaca do Waszego łóżka, to polecam zajrzeć na stronę https://www.mgprojekt.com.pl/blog/. Widziałam tam ostatnio artykuł właśnie na ten temat, który podpowiada, czym kierować się przy wyborze materaca do sypialni i co najbardziej brać pod uwagę. Jestem przekonana, że Was to zainteresuje :)
Baśka6689

Re: Porządny materac do łóżka

Post autor: Baśka6689 »

Słuchacie porządny materac to podstawa, nie może być za miękki, a już tym bardziej za twardy. https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewni ... e-234.html tu na stronie znajdziecie ogromny wybór materacy a za razem możecie kupić pięknie wykonane drewniane łóżka - piętrowe, jedynki, małżeńskie i oczywiście do każdego z nich wchodzi w grę dobór materaca, jaki wam się marzy

jak zabijamy czas podczas jazdy pociągiem
Iśka

Re: Porządny materac do łóżka

Post autor: Iśka »

Andżela pisze: ↑26 kwie 2021, 19:23 Jak dla mnie rewelacyjne są te termoelastyczne. Swój akurat zamówiłam z sovea. Kręgosłup zdecydowanie na nim odpoczywa, fajnie układa się pod ciałem- po prostu jest wygodny i przepuszcza powietrze. No i przy okazji skorzystałam bo trafiłam na darmową dostawę;)
Też mam z sovea i faktycznie, jest rewelacyjny;) Choć przed zakupem trochę się obawiałam, ale przekonała mnie możliwość zwrotu gdyby jednak się nie sprawdził;) Choć już po pierwszej nocy wiedziałam, że materac zostaje ze mną;)
ODPOWIEDZ