prasowanie

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
aśka44

prasowanie

Post autor: aśka44 »

Prasujecie? Przyznam szczerze, że strasznie nie lubię. Znacie jakieś sposoby na ułatwienie prasowania? Może jakieś dobre żelazko?
miśka

Re: prasowanie

Post autor: miśka »

Ja poproszę sposób na prasownia koszul. Mąż ma z takiego materiału, że nie ma szans aby je porządnie wyprasce. Bynajmniej ja nie umiem.
ewćka78

Re: prasowanie

Post autor: ewćka78 »

Koszule męża do prania i prasowania oddaje tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Wracają w stanie idealnym. Nie musisz zawozić wystarczy, że zadzwonisz i przyjadą odebrać.
edziś

Re: prasowanie

Post autor: edziś »

Prasuje. Relaksuje mnie to. Kupiłam sobie taki pokrowiec https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/pokr ... ct-s/71605 . Świetnie się sprawdza. Idealnie wyprasujesz nawet najbardziej zmięte rzeczy.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: prasowanie

Post autor: lenka77 »

Ja z kolei jestem w 100 % zadowolona z żelazka Philips Azur Advanced, to dokładnie ten model z tego sklepu internetowego zresztą https://afgmarket.pl/zelazka-i-stacje-p ... 28778.html Prasuje dobrze, jest wygodne i nagrzewa się szybciutko, ma duży wlew wody i jest lekkie.
jasiuniaŚ

Re: prasowanie

Post autor: jasiuniaŚ »

A znacie taki urządzenie jak to tu https://www.steamaster.pl/ Prasowanie parą, bez rozstawiania deski i stania nad nią godzinami. Ja czekam do wypłaty i zamawiam. Koleżanka ma i jest zachwycona, a jej ubrania nie mają ani jednej faudki. Nawet tkaniny wysokiej jakości prasuje teraz tylko za pomocą takiego prasowacza z parą. Jak do tej pory nic nie uszkodziła i jest zachwycona tym urządzeniem.
ODPOWIEDZ