prasowanie

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
aśka44

prasowanie

Post autor: aśka44 »

Prasujecie? Przyznam szczerze, że strasznie nie lubię. Znacie jakieś sposoby na ułatwienie prasowania? Może jakieś dobre żelazko?
miśka

Re: prasowanie

Post autor: miśka »

Ja poproszę sposób na prasownia koszul. Mąż ma z takiego materiału, że nie ma szans aby je porządnie wyprasce. Bynajmniej ja nie umiem.
ewćka78

Re: prasowanie

Post autor: ewćka78 »

Koszule męża do prania i prasowania oddaje tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Wracają w stanie idealnym. Nie musisz zawozić wystarczy, że zadzwonisz i przyjadą odebrać.
edziś

Re: prasowanie

Post autor: edziś »

Prasuje. Relaksuje mnie to. Kupiłam sobie taki pokrowiec https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/pokr ... ct-s/71605 . Świetnie się sprawdza. Idealnie wyprasujesz nawet najbardziej zmięte rzeczy.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: prasowanie

Post autor: lenka77 »

Ja z kolei jestem w 100 % zadowolona z żelazka Philips Azur Advanced, to dokładnie ten model z tego sklepu internetowego zresztą https://afgmarket.pl/zelazka-i-stacje-p ... 28778.html Prasuje dobrze, jest wygodne i nagrzewa się szybciutko, ma duży wlew wody i jest lekkie.
jasiuniaŚ

Re: prasowanie

Post autor: jasiuniaŚ »

A znacie taki urządzenie jak to tu https://www.steamaster.pl/ Prasowanie parą, bez rozstawiania deski i stania nad nią godzinami. Ja czekam do wypłaty i zamawiam. Koleżanka ma i jest zachwycona, a jej ubrania nie mają ani jednej faudki. Nawet tkaniny wysokiej jakości prasuje teraz tylko za pomocą takiego prasowacza z parą. Jak do tej pory nic nie uszkodziła i jest zachwycona tym urządzeniem.
Krówka

Re: prasowanie

Post autor: Krówka »

Prasowanie wymagających ubrań może być wyzwaniem, ale istnieje kilka sprawdzonych metod. Pierwszym krokiem jest właściwy wybór temperatury żelazka. Dla delikatnych tkanin, jak jedwab czy len, zalecane są niższe temperatury. Aby uzyskać więcej informacji, warto odwiedzić https://glospowiatusredzkiego.pl/pl/651 ... rania.html gdzie znajdziesz szczegółowe wskazówki.
ODPOWIEDZ