Projekt ogrodu?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Projekt ogrodu?

Post autor: mama_kama »

Na http://kepkaogrody.pl/ dostępna jest oferta firmy, która zajmuje się projektowaniem ogrodów i terenów zielonych. Czy ktoś może korzystał z jej usług? Lub może jakiejś innej firmy, ale może podzielić się opinią czy warto czy może lepiej od początku do końca wykonać projekt ogrodu samodzielnie. No i czy możecie podpowiedzieć, z jakimi kosztami taki projekt się wiąże?
Awatar użytkownika
scv
Posty: 104
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:33

Re: Projekt ogrodu?

Post autor: scv »

Jeśli interesują ciebie ozdoby do ogrodu, to możesz również poszukać wśród takich ogłoszeń https://pokato.pl/dom-i-ogrod Często można coś trafić po całkiem dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Alinka00
Posty: 112
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:33

Re: Projekt ogrodu?

Post autor: Alinka00 »

Taki zparojektowany ogród na pewno będzie przepięknie wyglądał i przyjemnie będzie się w nim spędzało czas. Żeby to jeszcze bardziej umilić warto zajrzeć tutaj - https://shoperly.pl/pl/architektura-ogrodowa-235/ gdzie można znaleźć parasole i żagle przeciwsłoneczne do grodu, siatki cieniujące czy siatki na krety. Takie akcesoria jeszcze bardziej uprzyjemnią korzystanie z ogrodu i odpoczywanie w nim.
Awatar użytkownika
borellas
Posty: 27
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:42

Re: Projekt ogrodu?

Post autor: borellas »

Mnie zainteresowała oferta firmy http://www.compasspools.pl/niecka-basenowa.php która zajmuje się projektowaniem i realizacją basenów wkopywanych czyli takich na stałe. Do tej pory zawsze rozkładało się w ogrodzie basen i później składało więc trochę zachodu z tym było, a więc chyba przyszła pora na zmianę. Widzę, że Compass Pools zbierają dobre opinie czy mamy na forum osoby, które skorzystały?
Awatar użytkownika
walewska
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:58

Re: Projekt ogrodu?

Post autor: walewska »

Mnie się marzył ogród w stylu japońskim, kosztowna inwestycja ale udało nam się trafić super projektanta. Zna się na rzeczy, rośliny zamawiał w bardzo dobrej szkółce https://drzewaformowane.pl/. Jak już piękny ogród to zdrowe rośliny musza być, z pewnego źródła. Tu się znają na roślinach jak mało gdzie . No i wybór rewelacyjny
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 296
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Projekt ogrodu?

Post autor: bezden »

Jeśli chodzi o ogród to ja mam świetny projekt, ale zastanawiam się nad wyborem sprzętu. Mam do wyboru sprzęt od kilku producentów np. https://www.stiga.pl/ myślicie, że ceny u nich w sklepie w stosunku do jakości tych urządzeń są adekwatne? Liczę na porady osób, które używały sprzętu Stiga. Dzięki!
ODPOWIEDZ