Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Post autor: mama_kama »

Czy któraś z Was zdecydowała się na taką oczyszczalnię i może podzielić się opinią? Na https://zamowienia.rury.pl/ jest dostępna oferta na takie właśnie rozwiązanie i zastanawiam się, czy warto się na nie decydować? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym jak moje gospodarstwo domowe może przyczynić się do ochrony planety. Macie może jakieś inne pomysły?
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Post autor: lenka77 »

Cieszę się, że ludzie coraz chętniej decydują się na przydomowe czyszczalnie drenażowe, bo to bardzo fajne rozwiązanie, idące z duchem czasu. Dzięki oczyszczalni nie tylko nie zatruwacie środowiska, ale jeszcze oszczędzacie i macie z nią mniej zachodu niż z tradycyjnym szambem. U nas w każdym razie to rozwiązanie mega dobrze funkcjonuje i cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na EKO-BIO https://oczyszczalnia.net/ bo tam trafiliśmy na super doradztwo i rozsądne ceny.
zepq
Posty: 189
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:31

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Post autor: zepq »

Firma http://szambabetonowe-brat-bet.pl/szamb ... leria.html jest producentem szamb betonowych już od wielu lat, dlatego też skorzystałem z ich usługi i jestem zadowolony. Przydomowa oczyszczalnia została wykonana jak należy i nie trzeba żadnych poprawek i co ważne dostaliśmy na nią także 24 miesiące pisemnej gwarancji.
ODPOWIEDZ