Remont kuchni i salonu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 46
Rejestracja: 22 cze 2019, 23:31

Remont kuchni i salonu

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Przymierzam się właśnie do remontu salonu z aneksem. Stwierdziłam, że wszystko kupię w sieci, a mąż złota rączka wszystko wykona :) Tak w sumie podzieliliśmy się obowiązkami.
Znalazłam już sklep, gdzie kupię całą elektrykę https://www.asaj.pl/baterie-i-latarki,c322. Potrzebuję podobnego sklepu do kafelek, paneli oraz farb.
Macie jakieś sprawdzone, które możecie polecić? :)
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Remont kuchni i salonu

Post autor: biasza »

No to po takim remoncie przydadzą się na pewno akcesoria do sprzątania, najlepsze zamówisz na https://www.leifheitsklep.pl/. Do mycia okien, podłóg, mopy parowe, akcesoria, detergenty. Są również nowoczesne artykuły ułatwiające pracę w kuchni jak podajniki do papieru, nowoczesne drylownice czy porządne tarki. Na pewno znajdziesz szereg artykuł które Ci się spodobają.
Awatar użytkownika
krasnal
Posty: 16
Rejestracja: 03 wrz 2019, 13:34

Re: Remont kuchni i salonu

Post autor: krasnal »

To bardzo wdzięczne tematy, aby tylko mieć trochę w tym zakresie umiejętności i stosowny budżet :D .
A jak waszym zdaniem w kuchni sprawdzą się takie dywany https://www.kochamydywany.pl/dywany-do-kuchni-jadalni
Awatar użytkownika
hippoo
Posty: 37
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:51

Re: Remont kuchni i salonu

Post autor: hippoo »

My mieliśmy takie głupie szczęście,że jak zaczęliśmy sami robić remont to mąż przez przypadek przeciął kabel od prądu i tak zostaliśmy bez światła. Na szczęście kilka dni wcześniej kupiłam Latarki i tak dzięki mojej intuicji mogliśmy na spokojnie dokończyć remont no i naprawić ten nieszczęsny kabel od prądu.
Awatar użytkownika
Alinka00
Posty: 112
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:33

Re: Remont kuchni i salonu

Post autor: Alinka00 »

My na szczęście remont mamy już za sobą i możemy oddać się przyjemniejszym zajęciom jak kompletowanie akcesoriów domowych. Niedawno przeglądając różne stronki natrafiłam na chlebaki - https://nettrading.pl/chlebaki i w sumie faktycznie coś takiego mogłoby mi się przydać. Obecnie chleb przechowuję tam, gdzie akurat mam miejsce. A tak nie tylko chlebak fajnie by wyglądał, ale i wreszcie mój chlebek miałby swoje wytyczone miejsce w kuchni i już by mi się nie walał po blatach i półkach :)
ODPOWIEDZ