Rolety zewnętrze?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
mamuśka17

Rolety zewnętrze?

Post autor: mamuśka17 »

Czy warto zdecydować się na zamontowanie rolet zewnętrznych na okna? Czy najpierw lepiej wymienić okna, czy jeśli już rolety będą to nie ma z tym problemu. Na http://anwis.pl/pl/wymiana-okien-a-mont ... wnetrznych jest dostępny artykuł na ten temat. Jednak to teoria. A jak to jest w praktyce. Czy ktoś z Was może miał taką sytuację i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: Rolety zewnętrze?

Post autor: malinka11 »

Co powiesz na rolety zewnętrzne cena z montażem Poznań, które zdecydowanie będą wyróżniać się najwyższą jakością, dopasowaniem, a przede wszystkim wysokim wykonaniem? Warto na pewno odwiedzić stronę http://rolostyl.pl/oferta/rolety-zewnętrzne-poznań gdzie znajdziesz wszystkie wytyczne i informacje pomocne w stworzeniu tych rolet i dobraniu ich do siebie.
Attęrix

Re: Rolety zewnętrze?

Post autor: Attęrix »

Moim zdaniem lepiej niż zwykłe rolety sprawdzą się markizy zewnętrzne. Sprawdź ofertę firmy Fakro. Chronią one nie tylko przed słońcem, mogą również pełnić funkcję moskitiery. Nie musisz do nich wymieniać okien, wystarczy wykonać odpowiednie pomiary ; )
Żaneta

Re: Rolety zewnętrze?

Post autor: Żaneta »

cześć, zgodzę się, że markizy fakro są o wiele lepsze niż zwykłe rolety i żaluzje. Podoba mi się, że można sobie wybrać przepuszczalność światła, albo 1% albo 10%. ja mam 10% i jestem zadowolona. Służą też jako moskitiera. Pozdrawiam ze słonecznej Warszawy
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Rolety zewnętrze?

Post autor: Hanka »

Ja słyszałam, że takie rolety zewnętrzne w oknach mogą czasami ulegać awariom. Na szczęście są takie firmy jak na przykład https://bianex.pl/serwis-rolet-zewnetrznych/, które jak widać zajmują się fachowym serwisem takich właśnie rolet ;) Tak więc polecam ;)
Awatar użytkownika
kapra
Posty: 48
Rejestracja: 15 lip 2020, 10:31

Re: Rolety zewnętrze?

Post autor: kapra »

Jeśli chodzi o zabezpieczenie przed robalami, to jest najlepsze rozwiązanie - https://krakowrolety.pl/moskitiery-ramowe.html Bez porównania lepsze od standardowych siatek, nawet nie bardzo jest co tutaj porównywać. Wydaje się więcej, ale później właściwie nie ma tym żadnej roboty i to jest konkret.
ODPOWIEDZ