Rustykalny kominek z piaskowca

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Ciechosława-81
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:29

Rustykalny kominek z piaskowca

Post autor: Ciechosława-81 »

Podobają wam się kominki z kamienia? Mnie bardzo i od dawna o takim marzę. Dowiedziałam się, że w mojej okolicy działa zakład kamieniarski Pawlik i że wykonują takie kominki z piaskowca. Jak myślicie, powinnam się zdecydować? Znacie w ogóle tę firmę?
Awatar użytkownika
rafaela-95
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 13:49

Re: Rustykalny kominek z piaskowca

Post autor: rafaela-95 »

Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego kominka z zakładu Pawlik, mąż również. Zaskakująco mało też zapłaciliśmy, a kominek został porządnie wykonany i prezentuje się bardzo elegancko. To świetny sposób na gustowne wykończenie domu:)
gośka

Re: Rustykalny kominek z piaskowca

Post autor: gośka »

Kominki to są teraz przeróżne. Dzięki temu można sobie dobrać wszytko tak żeby jak najlepiej pasowało i zgrywało się z danym wnętrzem. Mnie interesują konkretnie wkłady kominkowe i oferta https://ignif.com/wklady-kominkowe/ spośród kilku wydaje mi się najbardziej odpowiednia i atrakcyjna. Z kilku względów. Użytych materiałów, jakości wykonania, dostosowania do indywidualnych potrzeb.
adżela

Re: Rustykalny kominek z piaskowca

Post autor: adżela »

O, to jak się nie mylę, to pasować do tego będą stare cegły , macie już na nie plan? W zasadzie to ja nawet powiem, że w sumie każdy może inaczej to widzieć, ale dla mnie to rozwiązanie będzie najlepsze. I nie ma co kombinować, tylko właśnie wybierać najlepsze. Oczywiście doskonale jest także wiedzieć, co będzie okej.
ODPOWIEDZ