Serwis sprzętów domowych Kraków

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
justyna-89
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 14:49

Serwis sprzętów domowych Kraków

Post autor: justyna-89 »

Hej dziewczyny! Pomyślałam, że dobrze byłoby powymieniać się namiarami na serwisy sprzętów domowych. Mnie na przykład ostatnio była potrzebna naprawa kuchenki gazowej, ale wiedziałam, do kogo się zgłosić, więc problem został szybko rozwiązany. Też sądzicie, że coraz mniej jest prawdziwych fachowców od takich napraw?
lułaka

Re: Serwis sprzętów domowych Kraków

Post autor: lułaka »

Jak potrzebny jest serwis aby naprawić ekspres do kawy to tu https://ekspresowy-serwis.pl/ zrobią to najlepiej, wcześniej naprawiałam w różnych miejscach i za każdym razem było coś nie tak. W tym serwisie zamówiono odpowiednie części i teraz nie mam już z nim problemów, naprawdę rzetelna firma.
Sabimiła63

Re: Serwis sprzętów domowych Kraków

Post autor: Sabimiła63 »

Mi odpowiada zamówienie części czy akcesoriów zamiennych w outlecie tutaj https://bazarowisko.pl/czesci-i-akcesoria-zamienne. Wtedy mąż sprawnie reperuje domowe urządzenia i śmigają jak nowe. A jeśli czegoś nie da się już odratować to nie martwię sie dużym wydatkiem na koniecznie nowy sprzęt. Wystarczy mi że zajrzę do tego outletu i szybko znajduję coś dla siebie w niskiej cenie
ODPOWIEDZ