siedzisko na wanne

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
AnnaBalcyk
Posty: 33
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:23

siedzisko na wanne

Post autor: AnnaBalcyk »

Czesc,

czy ktos z was kupowal cos takiego? Macie jakis sklep do polecenia z takimi rzeczami? :)
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 35
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:57

Re: siedzisko na wanne

Post autor: JakubNowakowski »

Hejka,

Ja moge Ci polecic siedziska łazienkowe dla niepełnosprawnych ze sklepu pomocdlaseniora.pl :)
Ja kupowalam rok temu i moja mama jest z niego bardzo zadoowlona. Polecam posprawdzac ich asrortyment na stronie internetowej
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: siedzisko na wanne

Post autor: biasza »

Moja mama nie może korzystać z wanny nawet z pomocą siedziska. Nie może wejść. Musieliśmy wymienić na prysznic i z dzięki temu, że mamy wózek prysznicowy, swobodnie może pod prysznic wjechać i potem po kąpieli wyjechać. Wygodne bardzo rozwiązanie, bez dźwigania jej przez inne osoby, sama też się nie męczy. A prysznic oczywiście bez brodzika mamy.
Awatar użytkownika
helerka
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:46

Re: siedzisko na wanne

Post autor: helerka »

A być może ktoś, kto się zna na temacie akcesoriów łazienkowych z oferty https://wyposazenielazienek.pl/produkty ... rysznicowe pomoże mi wybrać najlepszą kabinę prysznicową? Jakieś tam swoje typy co prawda mam, ale wole dopytac zeby pozniej nie zalowac. Licze na Wasze wskazowki!
ODPOWIEDZ