Sprzedaż mieszkania

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
ŻaklinaB

Sprzedaż mieszkania

Post autor: ŻaklinaB »

Cześć, mam do sprzedania mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Myślę, czy nie wspomóc się agencją nieruchomości , ale nie jestem pewna, czy dobrze robię. Czy jesteście w stanie wypowiedzieć się na ten temat? Może sami korzystaliście z takich usług? Będę również wdzięczna za polecenia agencji warszawskich :)
migdał

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: migdał »

Znajomy miał niedawno do sprzedania nieruchomości luksusowe gdańsk i korzystał z biura nieruchomości. Jeśli mam szczerze doradzić to uważam, że lepiej właśnie korzystać z biura bo jest większa szansa na szybsze sprzedanie nieruchomości. Nie mówiąc o tym, że ma się pomoc we wszystkich formalnościach
Żaklina

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: Żaklina »

Firma http://orion.lublin.pl/ sprzedaje piękne nowe mieszkania. Sprawdźcie to koniecznie na stronie. To nowa inwestycja. Powstaje nowoczesne osiedle w spokojnej okolicy. W jego sąsiedztwie znajduje się szkoła, przedszkola, poczta, sklepy, przychodnia, kawiarnie. Czyli to co najważniejsze. Zobaczcie na projekty Są ona dostępna na stronie.
Justyś

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: Justyś »

Faktycznie sprzedaż mieszkania na pewno jest istotnym faktem w naszym życiu i myślę, że większość z nas chce jak najszybciej sprzedać tą nieruchomość. Ja również przez ten etap przechodziłam i wtedy firma https://skupujemym.pl/ stwierdziła, że bez najmniejszego problemu skupi ode mnie moje mieszkanie.
momiś0903

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: momiś0903 »

Jeśli odziedziczycie nieruchomość, to pamiętajcie, że jeśli sprzedacie ją przed tym, jak minie 5 lat od daty jej dziedziczenia, to musicie zapłacić podatek od sprzedaży nieruchomości odziedziczonej w spadku . Taki podatek wynosi aż 19%, więc warto się zastanowić. Można poczekać, ale jeśli nie macie czasu, to jest możliwość pominięcia takiego podatku, jeśli będziecie mieli wydatki mieszkaniowe, które uwzględnicie w swoim rozliczeniu PIT.
łakomski

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: łakomski »

Też planuję przeprowadzkę na stałe do Warszawy i sprzedałem swoje stare mieszkanie w Lublinie, dlatego postanowiłem kupić mieszkanie na Mokotowie, na osiedlu Bartycka 49 Apartamenty. To osiedle buduje się w bardzo fajnej, spokojnej , zielonej okolicy ale stąd bardzo łatwo i szybko można dostać się też do centrum
Awatar użytkownika
Sally McKenna
Posty: 168
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:52

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: Sally McKenna »

Gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania, to musimy dobrze się zastanowić czy chcemy sprzedać takie mieszkanie puste czy też z wyposażeniem. Jeśli decydujemy się na tą drugą opcję, to możemy całkowicie odświeżyć nasze nowe lokum, na przykład poprzez wersalki rozkładane lub inne meble i akcesoria które zastąpią sprzedane wyposażenie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: mczay »

ŻaklinaB pisze: ↑29 mar 2021, 10:23 Cześć, mam do sprzedania mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Myślę, czy nie wspomóc się agencją nieruchomości ale nie jestem pewna, czy dobrze robię. Czy jesteście w stanie wypowiedzieć się na ten temat? Może sami korzystaliście z takich usług? Będę również wdzięczna za polecenia agencji warszawskich :)
W moim przypadku sprzedaż mieszkania może nie być w cale łatwa tym bardziej, że zależy mi na szybkiej sprzedaży. Wydaje mi się, że jedyną dobrą opcją jest dla mnie firma GRB Nieruchomości dzięki której możliwa jest szybka sprzedaż mieszkania. Wiem, że mają całkiem duże doświadczenie w takich usługach, więc mogę im zaufać.
Woźny

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: Woźny »

Skup nieruchomości za gotówkę to idealna opcja dla tych, którzy chcą uniknąć długotrwałych procesów sprzedaży. Przeszukując Internet w poszukiwaniu zaufanej firmy, trafiłem na https://transakcja24h.pl/ i muszę przyznać, że ich oferta jest bardzo konkurencyjna.
ODPOWIEDZ