Szkolenia

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Szkolenia

Post autor: Hanka »

Skoro już o szkoleniach mowa, to polecam Wam zajrzeć na stronę internetową http://kar-group.elk.pl/oferta/, gdzie znajdziecie mnóstwo różnych szkoleń oferowanych przez firmę szkoleniową Kar Group. Są tam kursy doszkalające z naprawdę rozmaitych branż, więc myślę, że każdy będzie w stanie wybrać szkolenie odpowiednie dla siebie. Większość z nich możecie odbyć on-line, co na pewno będzie dla Was bardzo wygodne :)
Awatar użytkownika
viktoria
Posty: 117
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:52

Re: Szkolenia

Post autor: viktoria »

Uważam, że w każdej branży kształcenie jest bardzo ważną kwestią. Ostatnio trafiłam na ciekawe kursy dla fizjoterapeutów i rehabilitantów: https://www.movuto.pl/kinesiology-taping. Kinesiotaping jest ostatnio bardzo popularny dlatego warto się zainteresować.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 452
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Szkolenia

Post autor: tormund91 »

Jeżeli chodzi o szklenia biznesowe, to zawsze uważałam, że przydają się w biurze. Natomiast nigdy nie miałam przyjemności, aby uczestniczyć w szkoleniu, które dotyczy samorozwoju emocjonalnego. Tutaj: https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ znalazłam przykładowy profil, na którym akurat utożsamiam się z tematyką spotkań. Swoboda w mówieniu o swoich pragnieniach i potrzebach powinna być dla każdego - w prawdziwym życiu niestety sporo kobiet zamyka się w sobie i staje się swoistą altruistką.
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Szkolenia

Post autor: mari9022 »

Akurat nie wiem czy mieliście okazję słyszeć o możliwości kształcenia dualnego. Coś takiego skutecznie podnosi kwalifikacje, ponieważ zdobywa się doświadczenie zawodowe jeszcze w trakcie nauki. Taki system oferuje ta strona warto o takim wiedzieć.

beninca cennik
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 25
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:01

Re: Szkolenia

Post autor: malutka_alutka »

Warto zainteresować się tematem jakim są uprawnienia sep co to znaczy ile kosztują kursy i czy opłaca się je zdobyć. Od razu zaznaczę, że owszem ;) to uprawnienia, które są bardzo w cenie - mogą przydać się osobą pracującym w branży elektrycznej, energetycznej czy gazowej :)
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 46
Rejestracja: 08 sty 2020, 9:13

Re: Szkolenia

Post autor: Kaja »

Inwestowanie w szkolenia, to tak naprawdę inwestycja w siebie i swoją przyszłość. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że sama teoria nie wystarczy i często dzięki zadaniom praktycznym, jesteśmy w stanie się więcej nauczyć. Ja od wielu lat interesuje się modą, ale nie wiedziałam, jak wdrożyć to w życie. Zapisałam się na kurs stylizacji ubioru 2 stopnia i jestem bardzo zadowolona, bo plan łączy w sobie teorię i praktykę, a tak samo można pracować z klientami, co ma duże przełożenie na to, jak później będzie wyglądać nasza praca stylisty :)
Awatar użytkownika
estoren
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2020, 9:40

Re: Szkolenia

Post autor: estoren »

Znalazłam w swojej okolicy szkolenia biznesowe https://totalexpert.pl/szkolenie/katowice/ z tego co widzę za tydzień jest takie, które by mnie interesowało więc może sie pojawie.
Ostatnie miesiące były bardzo napięte i nie było za bardzo na to czasu, ale teraz jest już luźniej więc czemu nie.
Swoją drogą na jakich szkoleniach wy ostatnio byliście i jak wrażenia, warto było?
ODPOWIEDZ