Szukam opinii

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
senna
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:44

Szukam opinii

Post autor: senna »

Dzień dobry, szukam opinii na temat firmy MG Dachy, zajmującej się konstrukcjami dachowymi. Czy coś wiecie? Ze strony https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ wiem tylko, że mają darmową wycenę, ale co to dokładniej dla mnie znaczy?
Awatar użytkownika
needu
Posty: 53
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:38

Re: Szukam opinii

Post autor: needu »

Nic dziwnego, dziś trudno trafić na kogoś fachowego, ale wiesz co? Sprawdź sobie może ich opinie na google. Mają dobre, ale i u mnie działali, ja oceny nie wystawiłem, ale jak najbardziej jestem na tak. Porządni fachowcy, odpowiedzialni.
Awatar użytkownika
Snoopy
Posty: 71
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:00

Re: Szukam opinii

Post autor: Snoopy »

Sama jedną pozytywną wystawiałam. Cenowo, jak na Warszawę są naprawdę ok, gdzieś średni pułap. Do tego mają świetne przygotowanie, jak wejdą na dach, to kilka dni i zrobione. Nic się tu nie przeciąga.
Ronia

Re: Szukam opinii

Post autor: Ronia »

Jeśli chodzi o konstrukcję dachów, to te wykonane w technologia MiTek - czyli z wiązarów łączonych za pomocą płytek kolczastych, bez użycia gwoździ to super rozwiązanie, zarówno na nowy dach, jak i podczas remontu. Takie dachy wykonuje firma Binder Projekt - https://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ i jest ona na rynku od lat. Ma doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy zadbają o dach na każdym etapie jego wykonywania. Przygotują precyzyjny projekt, dowioza na miejsce materiały i szybko oraz sprawnie złożą dach.
ODPOWIEDZ