Tablice do biura -gdzie kupić ?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 123
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Tablice do biura -gdzie kupić ?

Post autor: hanki4 »

Witam Was! Mam mały dylemat, otóż zaczynam remont mojego biura i sali konferencyjnej. Będę potrzebował tablic do pisania , tak by coś na nich nakreślić itd , najlepiej suchościeralne. Mam http://www.tableo.eu dużym plusem jak dla mnie jest to że można zamówić je pod wymiar. Kupował ktoś od nich ?
Awatar użytkownika
iopl12
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2019, 1:13

Re: Tablice do biura -gdzie kupić ?

Post autor: iopl12 »

Takie propozycje są jak najbardziej mile widziane. Ktoś z pewnością z tego będzie korzystał.
Staraliśmy się na nowo złożyć w jedną całość różne fragmenty nas, udając przy tym, że nie widzimy, jak bardzo jesteśmy pogruchotani w środku.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Tablice do biura -gdzie kupić ?

Post autor: Hanka »

My zdecydowaliśmy się na tablice ceramiczne do naszego biura. Udało nam się znaleźć całkiem atrakcyjną ofertę takich tablic na stronie https://tablice-magnetyczne.com/tablice-ceramiczne.html, więc kupiliśmy od razu cały ich komplet. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo ułatwiają nam one bardzo organizację pracy. Same tablice są też bardzo dobrej jakości, porządnie wykonane i wykończone. Polecam.
ODPOWIEDZ