Złom stali

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Złom stali

Post autor: wanda »

Szukam firmy, która zajmuje się skupem złomu stali. Macie namiar na jakąś sprawdzoną i rzetelną firmę? Ja zastanawiam się nad https://zlomweglika.pl/zlom-stali-szybkotnacej bo mają dobre opinie wśród klientów i oferują super ceny. Może ktoś z was miał już okazję korzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 109
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:34

Re: Złom stali

Post autor: Karola »

Może skontaktuj się z firmą Kamm http://kamm.pl/ . Dostałam ich namiary od kuzyna, od którego odbierali ostatnio sporą ilość złomu. Też będę chciała skorzystać z ich usług. Akurat jestem po remoncie, więc oprócz złomu mam również dużo gruzu, do którego podstawiają swoje kontenery i później odbierają. To podobno solidna firma.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Złom stali

Post autor: kasiakowa06 »

wanda pisze: ↑22 paź 2019, 13:30 Szukam firmy, która zajmuje się skupem złomu stali. Macie namiar na jakąś sprawdzoną i rzetelną firmę? Ja zastanawiam się nad zlomweglika.pl/zlom-stali-szybkotnacej bo mają dobre opinie wśród klientów i oferują super ceny. Może ktoś z was miał już okazję korzystać z ich usług?
Podstawiają swoje kontenery? Bo możesz tez taki sama sobie wypożyczyć od https://ecocontainers.com/26-open-top

Obrazek
ODPOWIEDZ