Zmywarka

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Toruń

Zmywarka

Post autor: Toruń »

Zmywarka: tak czy nie? Chcecie/macie zmywarkę w domu? Co Was przekonało do niej? Ja właśnie wybrałam i już za kilka dni będzie u mnie: Electrolux z technologią AirDry. Wydaje mi się idealna do moich potrzeb. A głównie zależało mi na braku zacieków i na tym żeby takie urządzenie było ekonomiczne. Żeby oszczędzało wodę i prąd. A Wam na czym najbardziej zależało?
Labiś

Re: Zmywarka

Post autor: Labiś »

Ja bardzo chcę zmywarkę u siebie, ale musze poczekać aż zabierzemy się do remontu kuchni. Wybrałam model: Electrolux QuickSelect w wersji slim (mała kuchnia). Taką zmywarkę ma moja teściowa i bardzo ją sobie chwali. Jest prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna i ekonomiczna. Zarówno jeśli chodzi o wodę jak i detergenty.
Justyś

Re: Zmywarka

Post autor: Justyś »

Faktycznie sam wybór właściwej zmywarki jest niezwykle ważny i moim zdaniem jeśli już decydujemy się na jej zakup to na pewno musimy wybrać dobrą jakościową zmywarkę. Mi bardzo pomogło przeczytanie artykułu https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... domu.bhtml z którego właśnie dowiedziałam się jaką zmywarkę najlepiej jest kupić.

osp tuchów
Awatar użytkownika
Bogusz68
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2020, 13:47

Re: Zmywarka

Post autor: Bogusz68 »

My z żona również postawiliśmy na markę Electrolux, głównie dlatego że zawsze byliśmy zadowoleni z ich sprzętów. To wydatek na lata, a sprzęty działają bezawaryjnie. Mamy zmywarkę z trzecim koszem MaxiFlex i świetnie się sprawdza. Łatwa w obsłudze i ekonomiczna.
ODPOWIEDZ