Żwir wokół domu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Łosiek

Żwir wokół domu

Post autor: Łosiek »

Jest taka sprawa, niedawno ocieplaliśmy nasz dom i zastanawiamy się, czy wokół domu nie wysypać żwiru, żeby np. podczas deszczu dom na dole się nie ubłocił. Wiecie o co chodzi? Myślicie, że to się sprawdzi? Na pewno zamówimy kamienie z kopalni żwiru Geo Filer mają bardzo dobre opinie.
Różany

Re: Żwir wokół domu

Post autor: Różany »

To już jest bardziej indywidualna sprawa, ale ja jeszcze mogę dodać że ja również przy o domu mam zakopany zbiornik na zbieranie wody deszczowej. Jakiś czas temu miałem okazję przeczytać na stronie http://zielonainfrastruktura.pl/jaka-po ... eszczowke/ właśnie jaką pompę najlepiej jest mieć do wypompowywania deszczówki na ogród.
Greys

Re: Żwir wokół domu

Post autor: Greys »

Łosiek pisze: ↑02 wrz 2020, 22:07 Jest taka sprawa, niedawno ocieplaliśmy nasz dom i zastanawiamy się, czy wokół domu nie wysypać żwiru, żeby np. podczas deszczu dom na dole się nie ubłocił.
My mamy dokładnie takie rozwiązanie, chociaż nie tylko przy samym domu, ale też na podjeździe. Sam żwir zamówiliśmy w dobrej cenie ze składu https://podolski-kruszywa.pl/ i od jakiegoś czasu sprawdza się to faktycznie bardzo dobrze :)
ODPOWIEDZ