fundacja dormed

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 43
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:27

fundacja dormed

Post autor: wiola438 »

Szukam informacji na temat fundacji założonej przez Dormed https://dcdormed.pl/fundacja/ w zakresie pomocy dzieciom z biednych środowisk. Konkretnie interesuje mnie wsparcie w leczeniu i ortodoncji mniej zamożnych dzieciaków, nie tylko z Warszawy i okolic. Jak wspomóc fundację, jak skorzystać z ich pomocy?
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 90
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:27

Re: fundacja dormed

Post autor: Bercia »

Nie słyszałam o tej organizacji, ale postaram się dowiedzieć czegoś na jej temat. Regularnie za to pomagam Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Każdy powinien dać im szanse na życie w zdrowiu. Te maluchy na to zasługują.
Awatar użytkownika
Irenka
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:13

Re: fundacja dormed

Post autor: Irenka »

Hejka. Mnie nie trzeba specjalnie zachęcać, bo jestem zawsze gotowa do pomocy :) Każda taka instytucja działania rzecz dobra wiec warto je wspierać. Jestem wolontariuszką Fundacji Szlachetny Gest co wspomniała osoba wyżej http://szlachetnygest.pl/ i też gorąco zachęcam, abyście zostali jej darczyńcami. Te chore dzieci czekają na Waszą pomoc.
małża

Re: fundacja dormed

Post autor: małża »

Tak w temacie fundacji będąc to mnie interesuje temat założenia prywatnej jednak nie w naszym kraju. Zaczęłam więc szukać interesujących mnie informacji w tym temacie. Jak wiadomo w sieci można znaleźć wszystko więc i ja znalazłam to, czego szukałam. Fundacja w Holandii to coś na co najprawdopodobniej się zdecyduję.
ODPOWIEDZ