Nowy wózek dla dziecka

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
cina_94
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2020, 19:41

Nowy wózek dla dziecka

Post autor: cina_94 »

Jak myślicie, warto zamówić wózek dla dziecka przez internet? Kilka dni temu trafiłam na sklep mulan.pl i wydaje mi się, że ceny mają w porządku. Pytanie tylko, czy jakość produktów jest w porządku. Coś wiecie na ten temat?
Awatar użytkownika
Elżbieta
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021, 14:44

Re: Nowy wózek dla dziecka

Post autor: Elżbieta »

Bardzo dobrze znam sklep Mulan i szczerze go polecam. Wózków mają naprawdę spory wybór, a w tym wózki dziecięce spacerowe i inne. O jakość martwić się nie musisz, jest świetna bez dwóch zdań. Sama widzisz, że cena też nie należy do wysokich.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Nowy wózek dla dziecka

Post autor: penelopa »

cina_94 pisze: ↑01 mar 2021, 6:15 Jak myślicie, warto zamówić wózek dla dziecka przez internet? Pytanie tylko, czy jakość produktów jest w porządku. Coś wiecie na ten temat?
Oczywiście! Możesz zamówić wózek przez internet! Ja zamawiałam x-landera bezpośrednio od producenta, możesz zamówić wózek na próbę za darmo, to świetna opcja, lepszej nie znajdziesz :)
Aśka

Re: Nowy wózek dla dziecka

Post autor: Aśka »

Ja tez zamawiałam wózek przez internet-tak było wygodniej i łatwiej:) Zdecydowałam się na anex m/type i bardzo go sobie chwalę. Jest intuicyjny w obsłudze, poręczny, zwrotny, solidny i wygodny. Radzi sobie na każdym terenie i nie zajmuje wiele miejsca. Dużo go używamy i nigdy nas nie zawiódł;)
Mariołka

Re: Nowy wózek dla dziecka

Post autor: Mariołka »

Tez kupowałam przez neta, więcej jest w takich sklepach. Mnie interesował typowo wózek do samolotu https://boboking.pl/wozek-do-samolotu. więc szukanie w stacjonarnych sklepach, zajęłoby dużo czasu. A tak bez problemu zamówiłam co było mi potrzebne,co prawda musieli akurat domawiać wózek, który wybrałam. ale to trwało dosłownie dwa dni dłużej.
marzena

Re: Nowy wózek dla dziecka

Post autor: marzena »

ja pierwszy wózek kupiłam na Anex model l/type, super wózek , super mi się z niego korzysta,ma dobrą amortyzacje, lekko się prowadzi, ma duże koła zwinne i zwrotne, ma pojemny kosz na zakupy https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzie ... gJjzfD_BwE
wiki

Re: Nowy wózek dla dziecka

Post autor: wiki »

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Oj tak. Wózek Anex to prawdziłą perełka :) Ja pojechałam do sklepu z wózkami po zupełnie inny wózek a wyszłam z Anexem :) To jak się go prowadzi, jego lekkość, design, możliwość regulacji rączki, duży kosz... no to wszystko to jest coś fantastycznego. Decyzję o zakupie u nas przesądził fakt, że wózek można składać jedną ręką i mieści się do małego bagażnika.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Nowy wózek dla dziecka

Post autor: biasza »

Ja kupiłam przez internet i jak najbardziej polecam. Czekałam kilkanaście dni tak naprawdę na dostawę, przyszedł pięknie zapakowany, każda część odpowiednio zabezpieczona. Zero problemów ze złożeniem potem. Wybrałam Riko Side, kilka osób mi wcześniej polecało te wózki i ja też polecam. Mój model robi wrażenie, gondola spora, bardzo łatwo się przypina do stelaża, sama jest leciutka, waży niecałe 5 kg to nawet z dzieckiem jestem w stanie ją wnieść po schodach. Wózek ma solidną amortyzację, jest miękki, bardzo zwrotny, w domu można go prowadzić dosłownie jednym palcem. W środku materacyk kokosowy dla dziecka, materiały się nie mechacą. Kupiłabym ponownie identyczny.
Afri

Re: Nowy wózek dla dziecka

Post autor: Afri »

autor: cina_94 » 04 mar 2021, 22:02

Jak myślicie, warto zamówić wózek dla dziecka przez internet? Kilka dni temu trafiłam na sklep mulan.pl i wydaje mi się, że ceny mają w porządku. Pytanie tylko, czy jakość produktów jest w porządku. Coś wiecie na ten temat?


Może EasyGo Virage Ecco Ciebie zainteresuje. PRzyszedł mi jako pierwszy na myśl, bo jest niedrogi, a naprawdę fajnie przemyślany i solidnie wykonany. Jestem pewna, że posłuży Ci do końca wózkowania.
ODPOWIEDZ