Podstawowa szkoła dla dzieci

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:44

Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Kobietka »

Nie wiem jaka będzie najlepsza szkoła podstawowa dla mojego dziecka. Dla mnie wybór tej szkoły to poważna decyzja bo chce wybrac jak najlepiej i dlatego sie zastanawiam. Z tego co czytałam to taka https://szkolaeuropejska.pl/ prywatna szkoła jest dobrym wyborem. Wasze dzieci do jakich podstawówek chodzą?
Awatar użytkownika
link9
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2019, 12:39

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: link9 »

Można zaoszczędzić dziecku stresu, jak się wybierze dobrą szkołę i też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych., bo tu klasy są małe i nauczyciele mogą się skupić bardziej na dzieciach. Można się rozejrzeć za prywatnymi szkołami.
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: małka »

Szkołą bardzo fajna, słyszałam dużo pozytywnych opinie na jej temat. Jeśli chodzi o książki bardzo dużo osób z tego co czytam zaopatruje się w tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola. Polecam sprawdzić, ja zawsze znajdowałam tam rzeczy trudno dostępne w innych księgarniach
Awatar użytkownika
Alinka00
Posty: 112
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:33

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Alinka00 »

A powiedzcie mi, czy oprócz książek zachęcacie również swoje dzieci na przykład do czytania komiksów? Widziałam ich trochę w księgarni internetowej w UK - https://rewolucja.co.uk/ksiazki/komiksy i myślę, że w sumie może taki kmiks by zachęcał dziecko do częstszego czytania i pogłębianai swoich umiejętności w tej dziedzinie. Myślicie, że to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 83
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: swiatka1 »

link9 pisze: ↑17 sie 2019, 9:06 Można zaoszczędzić dziecku stresu, jak się wybierze dobrą szkołę i też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych., bo tu klasy są małe i nauczyciele mogą się skupić bardziej na dzieciach. Można się rozejrzeć za prywatnymi szkołami.
Zgadzam się z tym, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest dobrą placówką. Sprawdzałam różne, jak szukaliśmy szkoły dla dziecka. Ważne jest to, że nauczyciele mają dobre podejście, więc się nie obawiamy, że dziecko będzie się stresować na zajęciach. Szkoła jest okej, bo widzimy, że córka dobrze się uczy.
ODPOWIEDZ