Psycholog

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Moska90
Posty: 118
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:30

Psycholog

Post autor: Moska90 »

A znacie poradnię psychologiczną Salomon? Jeśli nie, to zdecydowanie powinniście bliżej poznać to miejsce. Może się okazać, że będziecie w stanie właśnie tam zwalczyć Wasze problemy. Już teraz powinniście zajrzeć do https://poradniasalomon.com.pl/ i dowiedzieć się na ten temat więcej.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Psycholog

Post autor: sofia32 »

Nie znam. Ale od siebie mogę zaproponować klinikę PsychoMedic w Łodzi. Zespół ludzi rzetelnych, kompetentnych, z wiedzą, doświadczeniem i empatią. Mogą pomóc w wielu kwestiach zarówno podczas terapii indywidualnej, jak i np. rodzinnej czy dla par. Dodatkowym plusem jest to, że można u nich skorzystać z wizyt domowych czy video konsultacji.
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Psycholog

Post autor: greska21 »

A jak zapatrujecie się na pomoc psychologa zupełnie online? W Centrum Dobrej Terapii https://www.centrumdobrejterapii.pl/spe ... ychologia/ jest właśnie taka możliwość. To pierwszy taki ośrodek w kraju, który bardzo profesjonalnie, zgodnie ze standardami prowadzi takie terapie. Myślę, że to bardzo dobry pomysł i wyjście na przeciw potrzebom wielu osób, którzy potrzebują pomocy psychologa.
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 248
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Psycholog

Post autor: ula24 »

Myślę, że teraz zdecydowana większość z nas wymaga wsparcia, żyjemy tak szybko, że pomoc psychologiczna jest często wskazana. Co mnie niezmiernie cieszy, jakość takich usług jest na coraz wyższym poziomie. Sprawdzone miejsce to psycholog Śląsk https://gaboscm.pl/psycholog-slask/ . Poza namiarami na poradnię możecie dowiedzieć się na tej stronie kiedy warto do psychologa się udać, co nas powinno zaniepokoić, jak też do takiej wizyty się przygotować. Na szczęście w tej Poradni Zdrowia Psychicznego nie trzeba czekać długo na wizytę, wszyscy pacjenci są mile widziani bez względu na to z jakim problemem się zmagają.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 35
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:39

Re: Psycholog

Post autor: Monia »

Cześć czy słyszeliście o Metodzie Krakowskiej? Jest to innowacyjna terapia neurobiologiczna dla dzieci z problemami. Dzięki niej możemy samodzielnie pracować z dzieckiem już od początku zauważając problemy. Coraz częściej dzieci są wyobcowane, nie potrafią się z nami komunikować głównie przez zbyt szybkie i częste korzystanie z telefonów/ tabletów. Więcej o terapii możecie przeczytać tutaj https://juniora.pl/metoda-krakowska-inf-27.html może akurat komuś pomoże.

zegarki suunto sklep
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Psycholog

Post autor: lenka77 »

Ja w Bytomiu chodziłam na psychoterapię do pani Bożeny Studnik thttp://www.psychoterapeutabytom.pl/ To bardzo dobra psycholog, można jej zaufać i na niej polegać. Mi bardzo pomogła wyjść do świata po mocnym załamaniu nerwowym.
Awatar użytkownika
carolla
Posty: 97
Rejestracja: 11 cze 2019, 13:59

Re: Psycholog

Post autor: carolla »

Nie ma nic złego w chodzeniu na terapię. Uważam, że czasami to jedyny sposób na poukładanie sobie wszystkiego w życiu i pokochanie siebie. Od siebie mogę polecić ten gabinet http://psychoterapeutawejherowo.pl/ Pracuje tam bardzo dobra psychoterapeutka, która pomoże ci w rozwiązaniu problemów.
Awatar użytkownika
kopka
Posty: 140
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:02

Re: Psycholog

Post autor: kopka »

Warto wiedzieć, że pomoc psychologa jest nieoceniona. Nie możecie jej mylić np z rozmową z przyjacielem. Tutaj https://wetalk.pl/blog/czym-sie-rozni-w ... yjacielem/ jest ciekawy artykuł na ten temat, który na pewno da wam do myślenia.
Awatar użytkownika
kunde.orpha
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 17:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Psycholog

Post autor: kunde.orpha »

Często spotkanie z psychologiem może być spowodowane zleceniem lekarza, który potrzebuje oceny psychologicznej, aby postawić trafną diagnozę oraz dobrać odpowiednią formę leczenia.

__________________________________________________
testy neuropsychologiczne
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Psycholog

Post autor: PaulinaaMM32 »

Z własnego doświadczenia jeśli chodzi o znalezienie dobrego psychologa w Lublinie jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięły pod uwagę Smart Heart https://www.smart-heart.pl/ ponieważ mają grono bardzo dobrych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i jednocześnie bardzo dużą grupą osób którym udało się pomóc. Jeżeli jesteście narażone na ciągły stres, pojawiające się objawy depresji, czy niezbyt układa się Wam w relacjach z innymi osobami to warto postawić na pomóc osób które będą w stanie odpowiednio Wam pomóc wyjść na prostą i zacząć od nowa żyć tak jak chciałyście :)
Awatar użytkownika
Lukrecja
Posty: 131
Rejestracja: 20 wrz 2020, 20:01

Re: Psycholog

Post autor: Lukrecja »

Ja zdecydowanie doradzić mogę Legnickie Centrum Psychologiczne https://psychologlegnica.com/ Bardzo dobry ośrodek z fantastycznymi psychologami, ja chodzę tu na terapię i moja znajoma też (ja jej poleciłam placówkę) i obie jesteśmy zadowolone a mamy różnych lekarzy.

kościół św bernardyna w krakowie
Karolić

Re: Psycholog

Post autor: Karolić »

Z poradni z którymi miałam doświadczenie to https://spps.pl/ Bardzo miło wspominam indywidualne sesje i rozwiązanie problemu stresu. W dzisiejszych czasach stres odgrywa istotną rolę, można powiedzieć, że stał się naszą częścią życia. Dlatego tak ważne jest rozmawianie i rozwiązywane problemów
Awatar użytkownika
Olaa
Posty: 36
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:47

Re: Psycholog

Post autor: Olaa »

Zdecydowanie najlepszą kliniką psychologiczną jest https://psychomedic.online/, udzielają wideo konsultacji, które niczym nie różnią się od tradycyjnych wizyt. Możesz im bez zawahania zaufać i się przed nimi otworzyć. Jestem pewna, że tam znajdziesz należytą pomoc. Odezwij się do nich a wszystkiego szczegółowo się dowiesz.
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Psycholog

Post autor: greska21 »

Kiedy zauważyłam niepokojące objawy u mojego dziecka to pierwsze co zrobiłam, to zapisałam się na konsultację do psychologa. Jeszcze nie mamy ostatecznej diagnozy, ale jest podejrzenie autyzmu. Kilka badań za nami. Ze strony https://www.testdna.pl/badania-na-autyzm/ dowiedziałam się o roli badań genetycznych w tej chorobie i w ogóle jakie badania są pomocne jeśli chodzi o diagnozę. A tej chcę być w 100% pewna, wtedy też dalsze postępowanie i leczenie będzie jak najbardziej odpowiednie.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: Psycholog

Post autor: wariatka »

Jeśli chodzi o psychologa, to polecam centrum medyczne Damiana https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/. Mają tam doskonałych lekarzy, którzy mi pomogli z wypaleniem zawodowym. Podchodzą do każdego tematu indywidualnie, a dla nich pacjent to ktoś znacznie więcej jak tylko kolejne zlecenie.
Łucja

Re: Psycholog

Post autor: Łucja »

Ja osobiście stawiam na profesjonalistów z centrum terapii. Pani Psycholog, która tam pracuje jest naprawdę kompetentną osobą, która z całego serca stara się pomóc i rozwiązać problem. My akurat zmagamy się z Autyzmem u naszej córki i prowadzą tam grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci.
Tośka21

Re: Psycholog

Post autor: Tośka21 »

Warto się dobrze zastanowić nad tym, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Jeśli chodzi o kwestie związane ze wsparciem psychologicznym, to koniecznie już teraz powinniście zajrzeć do https://psychomedic.online/ i zastanowić się, co faktycznie mogłoby być dla Was odpowiednim wyborem. Moim zdaniem skoro są takie możliwości, to jak najbardziej warto na nie postawić.

wczasy 2015 tanio
dłkm

Re: Psycholog

Post autor: dłkm »

Obecnie chodzę do psychiatry, ale u siebie w mieście, w Dębicy do dr Andrzeja Wilka. Problemy miałam od wielu lat, jednak dopiero od kilku miesięcy faktycznie leczę się u specjalisty, moim problemem jest depresja, obecnie już zdiagnozowana i leczona nie tylko terapią, ale także farmakologicznie. Lekarz jest jak najbardziej rzetelny, zna się na tym, co robi, dzięki niemu wróciłam do mojego normalnego życia, mogę śmiało powiedzieć, że z optymizmem patrzę na każdy kolejny dzień.
kórtka

Re: Psycholog

Post autor: kórtka »

Stosowny psycholog faktycznie może nam pomóc. Nalezytej ochrony na tym polu udzielili https://psycholog-opole-maslankowska.pl/oferta/ , gdzie po szeregu spotkań zaczęliśmy walczyć z moim kłopotem. A ja znów cieszę się życiem! A przecież o to w tym wszystkim chodzi, nieprawdaż?
iszał

Re: Psycholog

Post autor: iszał »

Ja osobiście stawiam na profesjonalistów z centrum terapii. Pani Psycholog, która tam pracuje jest naprawdę kompetentną osobą, która z całego serca stara się pomóc i rozwiązać problem. My akurat zmagamy się z Autyzmem u naszej córki i prowadzą tam grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci.
Radek

Re: Psycholog

Post autor: Radek »

Niedawno zakończyłem terapię Dorosłych Dzieci Alkoholików z panią dr Heleną Kistelską- Sikorą w Lublinie. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów, terapia pozwoliła mi nabrać dystansu do wielu spraw i zrozumieć przyczyny moich zachowań. Pani Helena bardzo profesjonalnie, ze zrozumieniem i zaangażowaniem przeprowadziła mnie przez trudne tematy.
Teraz widzę jak bardzo było mi to potrzebne, czuję się jakbym zrzucił z siebie ogromny ciężar. Mnóstwo rzeczy się zmieniło w moim życiu i bardzo to doceniam.
https://www.psycholog-lubelski.pl
Pani doktor jest bardzo mądrą, doświadczoną, ciepłą, dyskretną i profesjonalną psycholog.
Polecam
Awatar użytkownika
selena
Posty: 391
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Psycholog

Post autor: selena »

Słuchajcie, jeżeli chodzi o terapię autyzmu to bardzo ważne jest to, aby wybrać sprawdzoną placowkę, gdzie wasze dzieci otrzymają należytą pomoc. Moim zdaniem, to wlaśnie http://www.centrum-terapii.pl/terapia-autyzmu/ jest najlepszym wyborem
izkaa

Re: Psycholog

Post autor: izkaa »

Właśnie ja widziałam, że bardzo dobrą ofertę posiada jednak https://justynasabala.pl/ . Co do terapii tutaj to prowadzona jest ona bardzo fachowo, dodatkowo koszty też nie są jakieś wygórowane
mysiaa

Re: Psycholog

Post autor: mysiaa »

Tak się mówi, ale zdrowie psychiczne jest czymś mega ważnym - więc o nie trzeba też dobrze zadbać. Jeżeli jednak w tym aspekcie pojawiają się jakieś problemy , to wówczas dobrą sprawą jest psychoterapia indywidualna częstochowa. Na nią możecie zapisać się przykładowo do MediPsyche.
meliskaa

Re: Psycholog

Post autor: meliskaa »

Człowiek nawet nie wie, jak ważna jest psycholog Tczew. Bywają różne sytuacje,
traumy, przeżycia, a taki specjalista naprawdę może nam pomóc. Warto zgłosić się do poradni NovaClinica - gdzie spotkacie się z prawdziwymi specjalistami, którzy są otwarci na drugiego człowieka.
ODPOWIEDZ