Terapia dla dzieci Łódź

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Jozinka
Posty: 43
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:08

Terapia dla dzieci Łódź

Post autor: Jozinka »

Centrum-Futurum to wyjątkowe miejsce w którym przeprowadza się terapie takie jak: terapia psychologiczna, terapia pedagogiczna, terapia logopedyczna, terapia behawioralna czy terapia psychologiczna.
Awatar użytkownika
Basia100
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 0:35

Re: Terapia dla dzieci Łódź

Post autor: Basia100 »

Czytałam na profesjonalnym portalu dla nauczycieli http://epedagogika.pl , że dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności powinny dostawać dotacje na zajęcia reedukacyjne, czy inne wyrównujące orzeczoną niesprawność.
Awatar użytkownika
Cirusik
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:49

Re: Terapia dla dzieci Łódź

Post autor: Cirusik »

Nie obchodzi mnie to jakoś specjalnie. Mi to się nie przyda.
Naśladownictwo to najszczersza forma pochlebstwa.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Terapia dla dzieci Łódź

Post autor: devi992 »

Myślę, że dobrego psychologa możesz szukać również w klinice PsychoMedic w Łodzi. Mają dobrych specjalistów, różne możliwości oraz gabinety, które pozwalają na to, aby swobodnie rozmawiać z psychologiem. Warto szukać pomocy, bo łatwiej jest wyleczyć chorobę, jeśli nie jest ona w tak zaawansowanym stadium.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Terapia dla dzieci Łódź

Post autor: MilenaD43 »

Sprawdźcie w takim razie również poradnię Salomon http://www.poradniasalomon.pl/ w której będziecie mogli znaleźć świetnych specjalistów którzy będą w stanie pomóc Wam w problemach rodzinnych, z depresją, czy uzależnieniami. Mieszczą się w Łodzi i naprawdę jesteśmy im bardzo wdzięczni bo mieliśmy spory kryzys natomiast z ich pomocą udało nam się z tego wyjść i znów jesteśmy zgraną i kochającą się w pełni rodzinką :)
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: Terapia dla dzieci Łódź

Post autor: tempurka »

ja mogę akurat polecić coś jeśli chodzi o Warszawę, otóż w Centrum CBT prowadzone są zajęcia dla dzieci z problemami społecznymi oraz ich rodziców. Taka grupa składa sie z 6 – 8 osób i zajęcia prowadzone są przez dwójkę wykwalifikowanych trenerów, którzy pomagają rozwiązywać problemy dzieci. proszę http://cbt.pl/poradnie/poradnia-dla-dzi ... olecznych/ tutaj znajdziecie informacje o zapisach
Bakłażan

Re: Terapia dla dzieci Łódź

Post autor: Bakłażan »

Pamiętajcie, że jeśli nie będziecie w stanie odpowiednio poradzić sobie z problemami, to koniecznie powinniście wybrać się do dobrego psychologa. Wiem, że specjaliści z kliniki psychomedic świadczą świetną pomoc, dlatego też zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i pomyślcie, jak najszybciej się do nich dostać.
ODPOWIEDZ