kurs cnc

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
Eveline
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:24

kurs cnc

Post autor: Eveline »

Mój mąż od zawsze marzył o kursie cnc, ale nigdy jakoś nie mieliśmy na tyle pieniędzy, aby mógł sobie na to pozwolić. Niedawno dostałam fajną nagrodę w pracy i chciałabym mu taki kurs zafundować. W Internecie trafiłam na tą ofertę: https://www.grema.pl/szkolenie/7/kurs-obrabiarki-cnc , w której szkolenie trwa 50 godzin, a po jego zakończeniu jest 100% pewności, że mąż znajdzie pracę. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: kurs cnc

Post autor: tidala »

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: http://www.metkol.pl/katownik-aluminiow ... luminiowe/
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 25
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:01

Re: kurs cnc

Post autor: malutka_alutka »

Warto wiedzieć, ile kosztuje kurs na CNC, bo mimo swojej nieco wysokiej ceny jest bardzo opłacalny, dzięki temu, że cena kursu to jedynie część... późniejszych zarobków na stanowisku operatora CNC :) 8-)
mał

Re: kurs cnc

Post autor: mał »

Ostatnio miałem okazję korzystać z cięcia laserowego mnóstwa profili dla mojej firmy. Zapewnione przez http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ idealnie spełnia nasze oczekiwania. Tym sposobem głównie cięliśmy blachę. Sprawdźcie sobie ich ofertę w wolnym czasie, bo naprawdę warto zweryfikować.
ryśka

Re: kurs cnc

Post autor: ryśka »

Jeśli zastanawiacie się nad zrobieniem kursu UDT to polecam ośrodek szkoleniowy ze Stalowej Woli https://radiis.pl/kurs-hds-udt-w-stalowej-woli idealnie potrafią przygotować, każdemu poświęcają dużo czasu. Mój brat był bardzo zadowolony z ich usług. pozdrawiam ;) ;)
poluśka

Re: kurs cnc

Post autor: poluśka »

Programowanie usług takich jak cięcie tlenem nie należy do najprostszych, dlatego dobrze, jeśli mamy pomoc specjalistów, którzy właśnie takie kursy pokończyli. Ja mogę powiedzieć, że w specjalistycznej firmie Unihut w Krakowie tylko tacy tokarze i operatorzy CNC pracują. Moim zdaniem to świetne podejście, by pracować w pełni dla klienta.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: kurs cnc

Post autor: Hanka »

A skoro już mowa o kursach, to czy ktoś z Was chciałby sobie zrobić kurs elektryczny i zdobyć uprawnienia SEP? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://sep.rzeszow.pl/, gdzie znajdziecie ofertę takiego właśnie kursu. Zdobyte uprawnienia będą ważne przez okres 5 lat ;)
Kaśka

Re: kurs cnc

Post autor: Kaśka »

Dla osób które chcą zdobyć uprawnienia budowlane polecam stronę program do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane to bardzo pomocna strona gdzie macie dostęp do materiałów. Tam możecie robić próbne egzaminy a to ułatwi wam potem zdanie egzaminu państwowego.
tok

Re: kurs cnc

Post autor: tok »

Hej! Jeśli poszukujesz firmy oferującej wysokiej jakości elementy toczone https://lomapolska.pl/elementy-toczone-cnc, to musisz sprawdzić ofertę firmy Loma Polska
karolinakinia

Re: kurs cnc

Post autor: karolinakinia »

Nie znam się kompletnie na tym jak powinien wyglądać kurs montażu klimatyzacji , ale jak już, to śmiało sprawdzajcie odpowiednie koncepty. Dlatego jestem w tym naprawde skomplikowana, bo jak wiadomo, wszystko ma mieć ręce i nogi. Stąd może warto właśnie sprawdzać sobie możliwości, które naprawdę dają nam wiele? Jak ten kurs?
puteso

Re: kurs cnc

Post autor: puteso »

Szukam dobrej firmy do lakierowania elementów metalowych. Nie ukrywam, że rozglądam się za konkretnymi usługami i wstępnie wydaje mi się, że oferta https://pro-kolor.pl/ jest dość ciekawa. Sprawdźcie też takie usługi, jeśli jesteście nimi zainteresowani.
mamitahamitaa

Re: kurs cnc

Post autor: mamitahamitaa »

Wiecie, że zakładając klimatyzację, powinniście również pomyśleć o tym, jakie rozwiązania są ważne, jeśli chodzi o sam wygląd? Ja na przykład chętnie podpowiem Wam, że można zakładać profile kasetonowe i to się sprawdza u bardzo wielu firm. Można powiedzieć, że nie ma sensowniejszego rozwiązania, ot co.
OBSESSSIOOON

Re: kurs cnc

Post autor: OBSESSSIOOON »

Jakoś nie umiem się zdecydować na konkrety, dlatego może wy wiecie, u kogo laserowe wycinanie blach będzie naprawdę w dobrej cenie? Jednak mimo wszystko to ogarniam wcześniej, żeby potem nie mieć zdziwienia. Może teraz nie potrzebuję, ale moja firma w przyszłości na pewno będzie tego potrzebować.
ODPOWIEDZ