Materiały edukacyjne dla szkół

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
Izabela75
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 22:31

Materiały edukacyjne dla szkół

Post autor: Izabela75 »

Cześć. Powiedzcie mi, co sądzicie na temat materiałów edukacyjnych z oferty IGOM? Myślicie, że są przydatne w pracy z dziećmi? Nie miałam jeszcze okazji z nich korzystać, ale kusi mnie, żeby zamówić i wypróbować.
Awatar użytkownika
Leka_61
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 4:14

Re: Materiały edukacyjne dla szkół

Post autor: Leka_61 »

W moim przedszkolu furorę robią gry i zabawki logiczne Igom. Dzieciaki za nimi szaleją. Moim zdaniem to bardzo praktyczne i jednocześnie przydatne pomoce naukowe, zrozumiałe dla każdego dziecka i niosące ze sobą dużą wiedzę. Polecam!
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Materiały edukacyjne dla szkół

Post autor: Hanka »

Jeśli chodzi o tablice do pisania, to widziałam takie ostatnio w atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym http://tablice-magnetyczne.com/tablice-na-wymiar. Jak sami widzicie można tam nawet zamówić takie tablice na wymiar, co moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem. Polecam się rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
Sally McKenna
Posty: 168
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:52

Re: Materiały edukacyjne dla szkół

Post autor: Sally McKenna »

W szkole przydaje się bez wątpienia bardzo wiele rzeczy. Jednym z przykładów jest chociażby tablica magnetyczna do pisania, która sprawdza się w praktycznie każdej sali i na każdej lekcji. Plusem w jej przypadku jest przede wszystkim wygoda i czystość, bo w jej przypadku nie używa się kredy.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Materiały edukacyjne dla szkół

Post autor: sofia32 »

W przedszkolu czy w szkole podstawowej pomocą mogą być gry edukacyjne dla dzieci. W ten sposób maluch może nauczyć się pisać, czytać czy myśleć logicznie. Wystarczy wybrać odpowiednie zabawy. Tutaj jest ich sporo https://www.eduksiegarnia.pl/gry-edukac ... edukacyjne . W ofercie znajdziecie puzzle, gry karciane, quizy czy zabawy ortograficzne. Warto łączyć naukę z zabawą.
ODPOWIEDZ