Czyste powietrze w laboratorium

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
Leila
Posty: 18
Rejestracja: 10 cze 2020, 2:13

Czyste powietrze w laboratorium

Post autor: Leila »

Krotność wymiany powietrza w pomieszczeniach czystych w laboratoriach jest bardzo istotna. To ile powietrza wpada, ile powietrza zostało wymienione jest bardzo istotną sprawą. Zastanawialiście się kiedyś, jakie rzeczy są ważne w pracy laboratorium?

osp kowaniec
Gumiśka

Re: Czyste powietrze w laboratorium

Post autor: Gumiśka »

Laboratoria to specyficzne warunki pracy, gdzie trzeba przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo pracowników. To może zapewnić na przykład między innymi dobór odpowiednio wytrzymałych i solidnych mebli - https://renggli.pl/pl/ Takie meble będą odporne na uszkodzenia odczynnikami chemicznymi, a także będą się odznaczały wysoką odpornością.
Gońka

Re: Czyste powietrze w laboratorium

Post autor: Gońka »

Chcąc zaopatrzyć swoje laboratorium w odpowiednie sprzęty do wykonywania analiz trzeba koniecznie zajrzeć tutaj - https://danlab.pl/nasze-produkty/oczysz ... autoklawy/ Sprzęty i urządzenia są dopasowane do przeprowadzania konkretnych badań. Na stronie można poczytać ich charakerystykę oraz parametry. A odpowiednio dopasowany sprzet gwarantuje pewność pomiarową.
Grisssś 09

Re: Czyste powietrze w laboratorium

Post autor: Grisssś 09 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy http://labo24.pl/, która oferuje sprzedaż wyposażenia do laboratoriów od a do z. Ostatnio zamawiałam u nich szklane butelki na odczynniki, kolby miarowe z certyfikatem oraz wirówkę laboratoryjną. Warto zaznaczyć, że firma oferuje również sprzedaż mebli laboratoryjnych.”
steryliż21

Re: Czyste powietrze w laboratorium

Post autor: steryliż21 »

Zima się zbliża na pewno już wiecie że zanieczyszczenie w powietrzu na pewno sie będzie zwiększało. Ilość bakteri i wirusów w poiwtrzu również się będzie zwiększał. Polecam https://medikapoland.pl/pl/content/148- ... -powietrza który służy do zabijania wirósów grzybów i pleśni. Dzięki temu sprzętowi odczuwam ulgę, lepiej mi się oddycha.
Błażej89

Re: Czyste powietrze w laboratorium

Post autor: Błażej89 »

Jeśli chcesz zadbać o czyste powietrze w laboratorium, to na pewno świetnie się sprawdzą tam oczyszczacze powietrza te, które są dedykowane również do biur https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powiet ... -do-biura/. Dzięki temu będziesz mógł się cały czas cieszyć czystym powietrzem.

unieważnienie małżeństwa kościelnego forum
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: Czyste powietrze w laboratorium

Post autor: malinka11 »

Ważnym aspektem jeśli chodzi o węgiel aktywny do filtra jest postawienie na ich naprawdę wysoką jakość. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek półśrodki czy zmiany na coś nieco gorszej jakości. W tych kwestiach liczy się przede wszystkim jakość. Polecam zatem zajrzeć na stronę www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny-sar-3-d ... -opis.html gdzie trafisz na świetne produkty.
ODPOWIEDZ