Drugie życie książek

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
edyta1975
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 3:33

Drugie życie książek

Post autor: edyta1975 »

Hej dziewczyny. Co sądzicie o kupowaniu używanych książek? Mnie wydaje się to świetnym rozwiązaniem, bo używane niekoniecznie znaczy zniszczone. Szczególnie upodobałam sobie ofertę na literacki24.pl. Może kojarzycie ten antykwariat?
Awatar użytkownika
Renata_74
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 19:44

Re: Drugie życie książek

Post autor: Renata_74 »

Bardzo lubię wspomniany antykwariat, bo mają nie tylko książki czy podręczniki, ale też kasety muzyczne i filmowe, a ceny zdecydowanie zachęcają:) Też od zawsze stawiałam na używane książki, bo według mnie mają duszę.

lecytyna ceny
Joluś

Re: Drugie życie książek

Post autor: Joluś »

Ja mam w internecie księgarnię w której książki sa bardzo tanie, a czesto też są promocje. Ostatnio trafiłam na taką ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/autor/blanka-lipinska Koleżanki w pracy już wspominały o tej autorce i jej książce “365 dni”.
Były zachwycone tym kryminałem z wątkami erotycznymi. Ja do tej pory nic tej autorki nie czytałam. Więc czas to zmienić.
ODPOWIEDZ