Działeczka

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
użytkownik

Działeczka

Post autor: użytkownik »

Cześć

kupiłam sobie uroczą działkę pod miastem. Nie jest taka malutka stoi altanka, dom i garaż. DO tego ogród. ma Od dawna fascynują mnie wzory antyczne i Grecja i dlatego myślę o zmianie altanki na taką http://www.sztukateriaabakus.pl/ z kolumnami taka sztukateria. Jak to widzicie? Gips wytrzyma chłodne dni bo zim to raczej nie ma...
kaśka

Re: Działeczka

Post autor: kaśka »

Przy zmianie altanki popatrz przede wszystkim na jej funkcjonalność i solidność. Czasem na działkach przydają się również domki na narzędzia ogrodowe, dzięki czemu nie musimy ich trzymać w altance i możemy ją pięknie urządzić w środku. Ja właśnie jestem w trakcie przebudowy mojej podmiejskiej działki i szukam inspiracji. Polecicie mi jakieś funkcjonalne rozwiązania?
patuśka

Re: Działeczka

Post autor: patuśka »

Na takiej działce, na Twoim miejscu pomyślałabym o jakimś fajnym systemie nawadniającym, może np coś takiego jak ten zestaw - https://www.centrumnawadniania.com/242- ... awadniania? U mnie w ogrodzie się to super sprawdza, rośliny sa naprawdę zadbane i nie potrzebują jakiś dodatkowych nawozów. Super sprawa :)
zepq
Posty: 189
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:31

Re: Działeczka

Post autor: zepq »

Kupno działki w naszym przypadku było strzałem w dziesiątkę, spędzamy na niej czas non stop i dzieci mają co robić, nie siedzą w telefonach. Jeśli jednak chodzi o różne dodatki do ogrodu i meble grodowe, to zajrzycie do sklepu https://corciano.pl/ w nim takich rzeczy jest spory wybór.
ODPOWIEDZ