Jak jeździć ekonomicznie?

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
Nadia
Posty: 15
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:00

Jak jeździć ekonomicznie?

Post autor: Nadia »

Problem nieczystego powietrza w naszym mieście nie schodzi z listy tematów newralgicznych. Muszę jeździć do pracy samochodem, bo to zbyt dlaeko na rower, czy komunikację miejską, ale chcę jeździć ekonomicznie. Macie jakieś patenty na to?
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2019, 10:59

Re: Jak jeździć ekonomicznie?

Post autor: Agata »

Ja przesiadłam si e teraz na rowerek. Jak muszę się dostać gdzieś nieco szybciej, a przy okazji nie mam możliwości przebrania się, to wybieram jednoślad SuperSoco. Jest to nowatorskie rozwiązanie, ktore stopniowo podbija rynek komunikacyjny. Wydaje mi się, że to najrealniejsze oszczędności i ekologiczne podejście.
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Jak jeździć ekonomicznie?

Post autor: konwalijka »

A masz auto hybrydowe? Myślę, że warto byłoby się na nie przerzucić.
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 83
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: Jak jeździć ekonomicznie?

Post autor: swiatka1 »

Czasem jakaś usterka może zaskoczyć i najgorzej jak coś się stanie z samochodem w trakcie podróży. Tu http://www.automix-lodz.pl można znaleźć dobrych fachowców, którzy znają się na samochodach i pomogą. Najważniejsze też, żeby mechanik szybko zrobił jakąś usterkę.
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Jak jeździć ekonomicznie?

Post autor: konwalijka »

A co to ma do ekonomicznej jazdy? :)
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Jak jeździć ekonomicznie?

Post autor: lenka77 »

Elektryczne hulajnogi są teraz modne.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Jak jeździć ekonomicznie?

Post autor: tidala »

Aby dowiedzieć się wiecej o tym temacie zajrzyj tutaj: https://evchargepartner.pl/
ODPOWIEDZ