Jaki dostawca energii

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
Kajka83
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:00

Jaki dostawca energii

Post autor: Kajka83 »

Ostatnio na rynku pojawiło się bardzo dużo dostawców energii. W gąszczu ofert ciężko się rozeznać. My postawiliśmy na doradztwo specjalistycznej firmy http://elektrum.com.pl/ . Dzięki ich doradztwu możliwe było wybranie najkorzystniejszej oferty. Jak wy sobie z tym poradziliście?
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Jaki dostawca energii

Post autor: konwalijka »

Ja korzystam cały czas z usług Taurona. To chyba jednak monopolista na polskim rynku.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Jaki dostawca energii

Post autor: miszka »

Ciekawym i jednocześnie opłacalnym rozwiązaniem są odnawialne źródła energii. Jest to skuteczny i ekologiczny sposób na spore oszczędności. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest dbanie o środowisko. Właśnie dlatego warto pomyśleć o inwestycji w OZE. Propozycji jest wiele. Jedne rozwiązania wymagają sporych nakładów gotówki, a na inne można pozyskać dofinansowanie i dzięki temu niewiele wydać.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Jaki dostawca energii

Post autor: Hanka »

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagę przywiązuje się do odnawialnych źródeł energii. Dlatego też warto zmienić dostawcę energii na takiego, który pozyskuje prąd z takich właśnie źródeł. Co powiecie na współpracę z firmą respect energy? Słyszeliście o niej wcześniej?
ODPOWIEDZ