Jaki szampon do włosów suchych Klorane?

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Tośka21

Jaki szampon do włosów suchych Klorane?

Post autor: Tośka21 »

Mnie mega cieszy, że dzisiaj coraz więcej ludzi dostrzega potrzebę życia w zgodzie z naturą. To dla mnie ważne, bo jeśli nie będziemy dbać o takie kwestie, to może się to odwrócić przeciwko nam. Aktualnie jestem na etapie zmiany kosmetyków na ekologiczne i szukam czegoś dobrego do włosów suchych. Macie coś, co jest tworzone z poszanowaniem środowiska naturalnego?
Kaśkaa23

Re: Jaki szampon do włosów suchych Klorane?

Post autor: Kaśkaa23 »

Też zawsze zwracam uwagę na skład produktów! Uważam, że każdy powinien tak robić. Nawet jeśli nie dla dobra środowiska, to dla własnego dobra. Akurat jeśli chodzi o włosy suche, to na pewno mogę Ci polecić szampon na bazie masła mangowego marki klorane. Ich produkty tworzone są na bazie roślinnych substancji. Moje włosy po umyciu tym szamponem wyglądają zdecydowanie lepiej i aż chce się ich dotykać :P
Aniołek

Re: Jaki szampon do włosów suchych Klorane?

Post autor: Aniołek »

O tak. Stosuję markę Klorane od dawna, bo bardzo znani są z tego, że tworzą dermokosmetyki, które są naturalne i ekologiczne, a przy tym bezpieczne dla skóry. Myślę, że ten szampon z masłem mangowym faktycznie najlepiej sprawdzi się do włosów suchych. Sama go stosowałam i byłam bardzo zadowolona z efektów.
Bożena

Re: Jaki szampon do włosów suchych Klorane?

Post autor: Bożena »

Fajny produkt, sama go stosowałam. Mi bardzo spodobała się buteleczka PET z recyklingu i piękny zapach mango. A włosy faktycznie były po nim dużo bardziej sprężyste i przyjemne w dotyku. Na pewno mogę powiedzieć, że jestem zadowolona i będę wracała do ich produktów, bo jakościowo to dla mnie absolutny top.
Tośka21

Re: Jaki szampon do włosów suchych Klorane?

Post autor: Tośka21 »

Mega! Poczytałam więcej o tej marce i faktycznie bardzo duży nacisk kładą na ochronę środowiska i tworzenie dermokosmetyków przyjaznych dla skóry. Nie ukrywam, że chyba najbardziej przekonało mnie to, że ich produkty są testowane klinicznie i mają świetny skłąd. Muszę ich spróbować :)
oliś040044

Re: Jaki szampon do włosów suchych Klorane?

Post autor: oliś040044 »

Nie tylko dla mnie odpowiednia jest firma Klorane. To, jakie daje efekty to rewelacja! Stosuję tylko produkty ekologiczne i takie, które w składzie mają mnóstwo składników naturalnych. W naturze siła, ponieważ pomógł mi szampon od Klorane z organiczną pokrzywą. Super radzi sobie z nadmiarem sebum :)
aliśka

Re: Jaki szampon do włosów suchych Klorane?

Post autor: aliśka »

Ja właśnie po wpisach na internecie zdecydowałam się na markę Klorane. I przyznam, że pozytywnie się zaskoczyłam, bo byłam do efektów sceptycznie nastawiona, a tutaj proszę - taka niespodzianka. Seria z chininą rewelacja! Już nawet nie pamiętam czasu, kiedy moje włosy były tak wzmocnione.
Gabryśkaa

Re: Jaki szampon do włosów suchych Klorane?

Post autor: Gabryśkaa »

Na takie problemy warto kupić szampon do włosów z oliwą z oliwek. Przed zakupem zawsze czytam etykiety. Zwracam uwagę na skład, bo to te naturalne składniki są najlepsze dla moich włosów. W sieciowych drogeriach ciężko takie dostać. Dlatego zamawiam w sklepie Naturelia https://naturelia.pl/naturalne-szampony ... 40771.html. Odkąd używam ich produktów stan moich włosów się znacznie poprawił.
ODPOWIEDZ