Jakie apteki?

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
Moska90
Posty: 118
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:30

Jakie apteki?

Post autor: Moska90 »

Sporo dobrego słyszałem na temat kupowania leków przez internet. Na przykładzie chociażby takich miejsc jak https://www.apteka-leki.pl/ dobrze widać, dlaczego powinniście rozważyć rozpoczęcie kupowania witamin przez internet. W przyszłości wszyscy będą tak robić.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Jakie apteki?

Post autor: lenka77 »

Z aptek internetowych najczęściej zaglądam do https://aptekamirowska.pl/ Podoba mi się u nich duży wybór no i nieprzesadzone ceny. Plus zawsze szybko dostaję zamówione rzeczy. Mają też spory dział z kosmetykami, a cała nasza rodzina używa właśnie najwięcej kosmetyków aptecznych i naturalnych. Po całości mi pasują, częściej kupuje u nich niż stacjonarnie.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 109
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:34

Re: Jakie apteki?

Post autor: Karola »

Chciałam się Was poradzić w temacie apteki, ale bardziej od strony farmaceuty. Już długo chodzi za mną taka myśl, aby otworzyć sklep, w którym będzie dostępnych multum produktów. Zarówno leki, jak i zioła, a także kosmetyki. Wszystko oczywiście najlepszej jakości. Zbieram też informacje o hurtowniach, które zaopatrują apteki w odpowiednie urządzenia, bo będę chciała także sporządzać leki recepturowe. Do tego są potrzebne komory laminarne . Wiem, że firma Farmacis między innymi ma takie w ofercie. Może ją znacie?
ODPOWIEDZ