Kosmetyki ekologiczne

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
Liwia1977
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 1:31

Kosmetyki ekologiczne

Post autor: Liwia1977 »

Hej, macie swoje ulubione sklepy internetowe, gdzie kupujecie ekologiczne kosmetyki? Ja ostatnio trafiłam na sklep sklepbialysaibaba.pl i zainteresowała mnie oferta ich mydeł. Może któreś z nich testowałyście? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Ada-82
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 20:38

Re: Kosmetyki ekologiczne

Post autor: Ada-82 »

Uwielbiam mydła roślinne ze sklepu Białego Saibaby! Tak jak i większość jego produktów. Mają proste składy, bez zbędnych sztuczności i chemii, dlatego tak dobrze wpływają na skórę i cały organizm. Serdecznie polecam:)
kiś3

Re: Kosmetyki ekologiczne

Post autor: kiś3 »

Może spróbuj akcesoriów do makijażu z anabelle minerals. Ich gąbka do makijażu i pędzle są bardzo wytrzymałe mimo codziennego myci wyglądają jak nowe.
Awatar użytkownika
Alice
Posty: 32
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:07

Re: Kosmetyki ekologiczne

Post autor: Alice »

Tak jak poprzedniczka - Annabelle Minerals. Najlepszy naturalny podkład w pudrze jaki udało mi się kupić w tym stuleciu, dużym plusem jest oczywiście cena ;p

Link do sklepu producenta: https://www.annabelleminerals.com/pl_pl ... -mineralne

kasza amarantus gdzie kupić
kosmetyćka12

Re: Kosmetyki ekologiczne

Post autor: kosmetyćka12 »

Cześć, jeśli chcesz cieszyć się pięknymi włosami to postaw na pordukty z amway . Mają oni nie dość ze sklep online to jeszcze sklepy stacjonarne. Jeśli chcesz zadbać również o całe ciało to mają też fajne produkty. Polecam bardzo.
ODPOWIEDZ