Który antywirus będzie najlepszy?

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
tofiś

Który antywirus będzie najlepszy?

Post autor: tofiś »

Mam pytanie jak w tytule. Z jakich oprogramowań antywirusowych korzystacie? Ja muszę się na coś zdecydować, a tak naprawdę nie wiem na co. Po prostu się na tym nie znam. Z góry dzięki za pomoc.
ćma

Re: Który antywirus będzie najlepszy?

Post autor: ćma »

Moim zdaniem warto poszukać takiego antywirusa, z którego będziesz zadowolony. Jeśli zależy Ci na skutecznej ochronie danych to zajrzyj sobie tutaj https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni . Możesz pobrać sobie wersję próbną i samemu zdecydować co dalej. Ja nie zamieniłabym tego oprogramowania na żadne inne.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Który antywirus będzie najlepszy?

Post autor: Zdzisiek78 »

W sumie to tak naprawdę zależy wszystko od tego, do czego takiego antywirusa potrzebujesz. Jeśli chodzi np. o ochronę punktów końcowych, to możesz zajrzeć na https://bitdefender.pl/gravityzone-ente ... endpoints/, gdzie znajdziesz świetne oprogramowanie gravityzone.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Który antywirus będzie najlepszy?

Post autor: tidala »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://gdata.pl/biznes
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Który antywirus będzie najlepszy?

Post autor: penelopa »

Zdzisiek78 pisze: ↑03 sty 2021, 21:20 W sumie to tak naprawdę zależy wszystko od tego, do czego takiego antywirusa potrzebujesz.
To prawda, dla mnie ochrona ta była niewystarczająca dlatego zainstalowałam jeszcze aplikację usecrypt https://www.cyberdefence24.pl/co-sprawi ... bezpieczny która poinformuje mnie o tym czy telefon jest zhakowany
ODPOWIEDZ