Naturalne kosmetyki

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
dżesika1973
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:22

Naturalne kosmetyki

Post autor: dżesika1973 »

Od jakiegoś czasu robię samodzielnie środki czystości do domu, ale też kosmetyki, dlatego przychodzę z pytaniem - na pewno ktoś z Was też ma podobne hobby, powiedzcie, gdzie kupujecie półprodukty do tworzenia kosmetyków, np. hialuronian sodu? Jeśli chodzi o środku czystości, to sporo staram się robić z produktów dostępnych w każdym sklepie, jak ocet czy soda oczyszczona.
Camil

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: Camil »

Nie mam czasu na samodzielne robienie kosmetyków, ale zależy mi na używaniu produktów naturalnych i bezpiecznych. Dlatego kupuje i kosmetyki i środki do domu w drogerii internetowej - Szklany Składzik - https://szklanyskladzik.pl/. Mają tam bardzo duży wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów, ciała, twarzy, dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W sklepie są dostepne także środki czystości, kosmetyki dla zwierząt, akcesoria do pielęgnacji w duchu zero waste. Sklep ma w ofercie kosmetyki z polskich, niedużych manufaktur, gdzie priorytetem jest dbałość o wysoką jakość produktów i ich naturalny skład.
ODPOWIEDZ