Samodzielny wypiek chleba

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
adamina1977

Samodzielny wypiek chleba

Post autor: adamina1977 »

Czy ktoś z Was samodzielnie wypieka w domu chleb? Wiecie co, mnie przeraziły ostatnio ceny w mojej ulubionej piekarni, w której najczęściej kupowałam chleb. Wiem, że płaci się za jakość, ale niestety, dla mnie to jednak zbyt wysokie ceny, dlatego postanowiłam, że będę piekła chleb samodzielnie. Kupiłam dobrej jakości, ekologiczna mąka, między innymi właśnie chlebowe i będę próbować :)
Miłka

Re: Samodzielny wypiek chleba

Post autor: Miłka »

Czy znacie sprawdzone sposoby na przechowywanie pieczywa? Worki na chleb dostępne w ofercie firmy Efekt to świetne rozwiązanie dla piekarni, które chcą zapewnić swoim klientom świeże produkty. Te worki są wytrzymałe i higieniczne, co przekłada się na jakość przechowywanego pieczywa. Sprawdź szczegóły tutaj: https://www.efekt.eu/oferta/piekarnictwo
ODPOWIEDZ