soki z NUJA

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
EwaŚ

soki z NUJA

Post autor: EwaŚ »

Cześć :) Czy ktoś z Was miał już okazję próbować soków z firmy Nuja ? Zastanawiam się nad takim detoksem sokowym i ich oferta wydała mi się najbardziej interesująca. z góry dziekuje za opinie :)
mącia

Re: soki z NUJA

Post autor: mącia »

detoks sokowy ? o matko pierwsze słyszę a soki świeżo wyciskane uwielbiam więc może to dobry sposob i dla mnie. Jakie zadanie ma ten detoks m? oczyszczanie wątroby ?

smoking pipe
olażka

Re: soki z NUJA

Post autor: olażka »

tak oczyszczanie organizmu z toksyn :) ja już dwa razy byłam na tej diecie oczyszczającej z Nuja własnie :) wrażenia siuper pozytywne!
EwaŚ

Re: soki z NUJA

Post autor: EwaŚ »

olażka pisze: ↑18 lis 2020, 18:57 tak oczyszczanie organizmu z toksyn :) ja już dwa razy byłam na tej diecie oczyszczającej z Nuja własnie :) wrażenia siuper pozytywne!
o super, a możesz mi napisać coś wiecej jak to wygląda ? Czyttałam, ze te soki nie są pasteryzowane a przez to zachowują wszystkie niezbędne witaminy i minerały. To prawda?
olażka

Re: soki z NUJA

Post autor: olażka »

tak to prawda a dodatkowo nie zawieraką cukru i innych sztucznych wypełniaczy. Zamawiasz je w ich sklepie internetowym ( tu na początek radziłabym Ci wziąc tą dietę na 3 dni), wszystko jest dostarczane do Ciebie do domu. Musisz je tylko przechowywać w lodówce. Ogólnie są smaczne, pożywne. Ja to nawet głodna nie chodziłam a w sumie piłam tylko je przez tych kilka dni.
EwaŚ

Re: soki z NUJA

Post autor: EwaŚ »

olażka pisze: ↑20 lis 2020, 16:07 tak to prawda a dodatkowo nie zawieraką cukru i innych sztucznych wypełniaczy. Zamawiasz je w ich sklepie internetowym ( tu na początek radziłabym Ci wziąc tą dietę na 3 dni), wszystko jest dostarczane do Ciebie do domu. Musisz je tylko przechowywać w lodówce. Ogólnie są smaczne, pożywne. Ja to nawet głodna nie chodziłam a w sumie piłam tylko je przez tych kilka dni.
bardzo bardzo dziękuje za informację :) teraz przed świętami już nie dam rady ale zaraz po nowym roku zrobię sobie takie detoks sama jestem ciekawa efektów :)
olażka

Re: soki z NUJA

Post autor: olażka »

i jak tam juz po detoksie ? daj znac nam tu koniecznie jak wrażenia i przemyślenia, niech i inni skorzystają :) ja sobie w lutym będę na pewno zamawiac kolejny zestaw :)
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: soki z NUJA

Post autor: milena »

Nie znam tych soków. Jeśli miałabym coś proponować to byłyby to soki z Korab Garden. Mają spory wybór, ale ten https://korabgarden.pl/produkty/sok-z-c ... remium-nfc z czarnej porzeczki, będzie chyba smakował większości. Sok jest tłoczony na zimno, z całych owoców. Pełnia smaku i zdrowia.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: soki z NUJA

Post autor: tidala »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://agrouzywane.pl
ODPOWIEDZ