Thermomix, warto?

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Thermomix, warto?

Post autor: mama_kama »

Czy ktoś z Was ma może w kuchni Thermomix? Czy warto to urządzenie kupić? Byłam jakiś czas temu na prezentacji i tam wygląda to fajnie. Ale bardziej chciałabym poznać opinie osób, które korzystają z tego na co dzień. Np. na https://thermodieta.pl/ można kupić przepisy na dania do przygotowania w tym urządzeniu, też fit. Więc to duże ułatwienie. Warto kupić?
Joaśka

Re: Thermomix, warto?

Post autor: Joaśka »

Też się zastanawiam, bo wygląda naprawdę kusząco. Moi znajomi niedawno kupili Thermomixa i bardzo go chwalą, więc tym bardziej chciałabym spróbować. A co do prezentacji - chętnie bym się na taką przeszła, żeby dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia!
gażka80

Re: Thermomix, warto?

Post autor: gażka80 »

Też byłam na takiej prezentacji, żeby poznać więcej szczegółów na temat Thermomixa i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Dowiedziałam się, jak dokładnie działa, jakie ma funkcje, do czego może być wykorzystywany, zdecydowałam się na jego zakup i uważam, że była to jedna z lepszych decyzji. Nigdy nie byłam fanką gotowania, nie miałam też do tego talentu, a dzięki Thermomixowi jestem w stanie przygotować posiłki, których ręcznie nigdy bym nie zrobiła. Jeśli ktoś chce się wybrać na taką prezentację na temat tej firmy to mogę polecić panią Halinę Wesołowską z firmy Heureka, która jest liderką marką Thermomix i zajmuje się m.in. prowadzeniem prezentacji na temat ich produktów: https://www.heureka.com.pl/liderka-thermomix Można się od niej naprawdę wiele dowiedzieć, dzięki czemu decyzja o zakupie sprzętu będzie dokładnie przemyślana.
ODPOWIEDZ