Wyposażenie biura- tablice

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 151
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Wyposażenie biura- tablice

Post autor: hanki4 »

Witam! Poszukuję tablic do pisania do wyposażenia biura. Szukam takich dobrej jakości by były wytrzymałe i spisywały się , wiadomo w biurze dość często korzysta się z takich rzeczy. Kolega polecił mi zerknąć na ofertę https://tableo.eu/ Jak uważacie dobry pomysł ? Mają także opcje zrobienia tablicy po0d wymiar .
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Wyposażenie biura- tablice

Post autor: Hanka »

Takie tablice to obowiązkowe wyposażenie nie tylko biur, ale przede wszystkim szkół. Bardzo duży wybór tablice szkolnych w atrakcyjnych cenach znajdziecie na przykład w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice-szkolne-zielone. Polecam się tam rozejrzeć.
Awatar użytkownika
Agnieszka_Nowacka19
Posty: 77
Rejestracja: 11 sty 2020, 13:56

Re: Wyposażenie biura- tablice

Post autor: Agnieszka_Nowacka19 »

Takie tablice na pewno dostaniecie w sklepie https://mojebambino.pl/, wiem bo sama nie tak dawno podobne kupowałam. Maja tam bardzo bogaty asortyment, wszystko tam kupujemy i jeszcze się nie zdarzyło żeby czegoś nie mieli. Także jak najbardziej można kupować.
Awatar użytkownika
nowalijka
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2020, 13:42

Re: Wyposażenie biura- tablice

Post autor: nowalijka »

Moze nie do końca w temacie ale myślę że warto teraz pomyśleć też nad domowym biurem :D ja sobie już parę miesięcy temu od czasu kwarantanny kupiłam korkową tablicę i o wiele fajniej mi się pracuje bo mogę sobie przypinać najważniejsze rzeczy na niej
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Wyposażenie biura- tablice

Post autor: Szyszyka »

Te super się sprawdzą w salach konferencyjnych, szkoleniowych w biurach, jeżeli takie oczywiście macie. W sumie to i nie tylko, ja kilka takich tablic u siebie mam. Jeżeli zabieracie się za urządzanie biura to warto już o tym kompleksowo pomyśleć, jak już coś robić to raz ale dobrze. Po takie usługi można zgłosić się do firmy http://projektowanie-biur.pl/fit-out-biura/ Zrobią wam kompleksowy fit out biura dbając o profesjonalny projekt, umeblowanie i też instalacje klimatyzacji, pomiary akustyczne, oświetleniowe.
Awatar użytkownika
fisher.marquise
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2020, 13:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Wyposażenie biura- tablice

Post autor: fisher.marquise »

Jestem ciekawa, czy korzystacie w swoich biurach z farby tablicowej?
ODPOWIEDZ