Zdrowie

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
Konstanta
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2022, 19:33

Zdrowie

Post autor: Konstanta »

Macie jakieś swoje, sprawdzone metody na to, żeby na co dzień dbać o swoje zdrowie? Dajcie znać, co stosujecie, co się u Was sprawdza? Zgodnie z działem, w którym publikuję to pytanie chcę dopytać o produkty ekologiczne, naturalne. Zastanawiam się nad tym, czy nie zamówić sobie konopi, może olejek CBD - możecie polecić jakiś dobry na początek? Na co zwrócić uwagę?

wośp kraków
martha

Re: Zdrowie

Post autor: martha »

Wiesz co, słyszałam, że w Onkolmed.pl stosuje się najnowsze technologie medyczne, co umożliwia precyzyjne diagnozowanie i leczenie nowotworów. Oferowane są tam metody leczenia takie jak chemioterapia, immunoterapia czy radioterapia, a personel zrobi wszystko, aby pomóc pacjentom w potrzebie. Ciekawa jestem Waszej opinii na temat tego miejsca.
ODPOWIEDZ