antykoncepcja24.pl opinie

Borykasz się z problemami natury psychicznej? Jesteś w trudnej sytuacji? Potrzebujesz rady lub otuchy? Dołącz do naszej grupy wsparcia. Pomagamy rozwiązywać trudności, polecamy specjalistów zdrowia psychicznego i podpowiadamy, gdzie szukać pomocy.
Awatar użytkownika
Basia
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:46

antykoncepcja24.pl opinie

Post autor: Basia »

Czy korzystałyście kiedyś z pomocy warszawskiego pogotowia antykoncepcyjnego? Mają swoją siedzibę na łuckiej 2 w Warszawie. Jeśli macie jakieś opinie o antykoncepcja24.pl napiszcie, nie wiem czy warto ich brać pod uwagę w akcji edukacji seksualnej. Z góry dziękuję za wszystkie opinie!
Awatar użytkownika
róża445
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 17:13

Re: antykoncepcja24.pl opinie

Post autor: róża445 »

W mojej opinii edukacja seksualna w obecnych czasach jest bardzo ważna. Dlatego fajnie, że powstają takie gabinety, które nie tylko leczą, ale też edukują, np. antykoncepcja24.pl. Uważam, że warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
malwina104
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 19:08

Re: antykoncepcja24.pl opinie

Post autor: malwina104 »

Znam antykoncepcja24.pl i mogę wyrazić opinię. Jest ona bardzo dobra, bo ginekolodzy mają duże doświadczenie i wiedzą. Pomogą i dorosłym kobietom, i nastolatkom. Warto się tam wybrać.
Awatar użytkownika
lena492
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 19:12

Re: antykoncepcja24.pl opinie

Post autor: lena492 »

To, co wyróżnia gabinet antykoncepcja24.pl to fakt, że i leczą, i edukują. Mają duże doświadczenie i zaangażowanie w leczeniu pacjentek. Ja ich zdecydowanie polecam i mogę mieć wyłącznie pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
hela399
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 19:14

Re: antykoncepcja24.pl opinie

Post autor: hela399 »

Mam taką opinię, że edukacja seksualna jest bardzo ważna. Nastolatki czerpią wiedzę z internetu, a wiadomo, że jest tam wiele kłamstw. Polecam antykoncepcja24.pl, bo ich znam.
Awatar użytkownika
inka312
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 19:17

Re: antykoncepcja24.pl opinie

Post autor: inka312 »

Specjaliści z antykoncepcja24.pl mają duże doświadczenie w edukacji seksualnej. Mają wiele pozytywnych opinii, dlatego wnioskuję, że warto im zaufać. Zwłaszcza, że ich działalność nie opiera się tylko na nauczaniu, ale też leczeniu.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: antykoncepcja24.pl opinie

Post autor: penelopa »

Dobrze że powstało takie źródło informacji. Co prawda ja się dowiedziałam wszystkiego od swojego ginekologa ale przecież nie każdy ma taką możliwość. Mój lekarz dobrze się zna na hormonalnej antykoncepcji i dobierał mi tabletki dokładnie tak jak tu http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-wg-k ... -tabletki/ opisują
Złota

Re: antykoncepcja24.pl opinie

Post autor: Złota »

Basia pisze: ↑03 paź 2019, 12:13 Czy korzystałyście kiedyś z pomocy warszawskiego pogotowia antykoncepcyjnego? Mają swoją siedzibę na łuckiej 2 w Warszawie. Jeśli macie jakieś opinie o antykoncepcja24 napiszcie, nie wiem czy warto ich brać pod uwagę w akcji edukacji seksualnej. Z góry dziękuję za wszystkie opinie!
W razie gdyby było już za późno na tego rodzaju rozwiązanie to legalnie przerwać ciążę do 12 tygodnia można w Czechach, podobno bardzo popularna jest ta klinika klinikastonava.cz
ODPOWIEDZ